Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.aprīlis   Vārda dienu svin: Zina, Zinaīda, Helmuts
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 12.janvāris  


Vides projektu konkurss jauniešiem

Konrad-Adenauer-Stiftung (KAS) aicina ikvienu radošu, aktīvu un pret apkārtējo vidi draudzīgi noskaņotu jaunieti, jauniešu grupu vai organizāciju piedalīties vides projektu konkursā. Labākais projekta pieteikums saņems naudas balvu pieteiktā projekta īstenošanai. Konkursā aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 14 – 27 gadiem. Konkursa mērķis ir parādīt to, ka mēs katrs ar savu domāšanas veidu, paradumiem, uzvedību ietekmējam apkārtējo vidi un aicināt apzināties, ka mēs varam sekmēt videi draudzīgu domāšanu un rīcību. Ikviens no mums mājās, skolā vai darbā, tikai nedaudz izmainot ikdienas paradumus var mainīt vidi, kurā mēs dzīvojam,

piemēram, samazinot elektrības patēriņa daudzumu ikdienā, izvēloties pārvietoties ar velosipēdu, nevis mašīnu, attiecoties pret vidi draudzīgi un sargājot to.

Jauniešiem individuāli vai grupās jāizstrādā projekta pieteikums, apzinot problēmas cēloņus un meklējot risinājumus. Jaunieši ir aicināti iesniegt dažāda formāta un satura projektus, kurus vieno vides aizsardzības, enerģijas un klimata tematika. Galvenais kritērijs projektiem ir radošums, domāšana ārpus rāmjiem un inovatīva pieeja vides, enerģijas un klimata tematikai.

Gadījumā, ja Jūsu projekta gala rezultāts būs filma, dziesma, teātra izrāde, komikss, u.t.t. lūdzu pievienojiet projekta pieteikumam skices, scenārijus, aprakstus, ierakstus, plānus, kartes un visu citu, kas labāk atspoguļos Jūsu ieceri. Projekta ideju un vēstījumu lūdzu iztirzāt projekta pieteikuma anketā (www.kas.de/lettland).

Galvenais ir drosmīga ideja un spēja pārliecināt žūriju! Tieši drosmīgākā un  inovatīvākā no visām idejām tiks atbalstīta ar 2000 Ls lielu naudas prēmiju, iecerētā projekta īstenošanai.

Projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš: 31.01.2012 (pasta zīmogs). Pieteikums lūgums sūtīt pa pastu: Ievai Jēkabsonei, Konrad-Adenauer-Stiftung, Elizabetes ielā 85a, LV-1050 Rīga.

KAS mājas lapā www.kas.de/lettland atrodama projekta pieteikuma anketa.

 

Vairāk informācijas:

Ieva Jēkabsone

Konrad-Adenauer-Stiftung

Außenstelle Baltische Länder

Elizabetes iela 85a

LV-1050 Rīga

Tel.: 00371-67331266

E-pasts: ieva.jekabsone@kas.deAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv