Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 12.februāris  


Šodien Cēsu 2.pamatskolā - Paraolimpiskā sporta diena

Ceturtdien, 12.februārī no plkst.10.00-14.00 Cēsu 2.pamatskolā sadarbībā ar Latvijas bērnu un jauniešu invalīdu sporta federāciju (LBJSIF) norisināsies Paraolimpiskā sporta diena.

 

Pasākuma programmā paredzētas gan tikšanās un iepazīšanās, gan praktiskās nodarbības.

 

Diena sākies ar kopēju tikšanos Sporta zālē, kam sekos īsa informācija un video par paraolimpisko kustību, grupu izveidošana un norādes par aktivitāšu vietām. Pasākumā rīkos praktiskās nodarbības ratiņbasketbolā, sēdvolejbolā, golbolā, rolbolā un boccio. Vēl paredzēta arī Diskusiju nodarbība - tikšanās ar Paraolimpisko spēļu sportistiem, vizuālo darbu izstrāde par Paralimpikas tēmu un audzēkņu darbu prezentācija.

 

Cēsu 2.pamatskolas skolēni un skolotāji ielūdz ikvienu būt kopā ar paraolimpiskās sporta dienas dalībniekiem šajā dienā.

 

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677; 28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv