Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 13.jūlijs   Vārda dienu svin: Margrieta, Margarita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 12.februāris  


Cēsis notiek sakopšanas darbi

Cēsu pilsētas sakopšanas darbi notiek ne tikai lielo talku veidā pavasaros un rudeņos, bet arī visa gada garumā.

 

Šobrīd, aktīvs sakopšanas darbs norisinās Vaives, Peldu, Viestura un Festivāla ielās, kur teritoriju no krūmiem, vecām mazdārziņu mājām, veciem ogulājiem un krūmiem atbrīvo bezdarbnieki, kas veic algotos pagaidu darbus un Valsts Probācijas dienesta norīkotie piespiedu sabiedrisko darbu veicēji. Jāpiemin, ka nodarbinātības veicināšanas pasākumu ietvaros pilsētas sakopšanā veiksmīgi iesaistās arī Cēsu pašvaldības pabalstu saņēmēji.

 

informē Cēsu pilsētas domes Komunālās nodaļas komunālinženiere Anita Bukeja, strādnieki sakopj teritorijas, kas iepriekš kalpojušas kā mazdārziņu teritorijas un kurām nav pagarināts vai pats iedzīvotājs nav vēlējies pagarināt nomas līgumu. Tāpat šo darbu laikā tiek sakoptas maģistrālo ielu piegulošās teritorijas.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677; 28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv