Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 12.marts  


Cēsu pašvaldības Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra sadarbojas ar NBS Instruktoru skolu jauniešu brīvā laika pavadīšanas organizēšanā

Cēsu pašvaldības aģentūra „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” ir izveidojusi veiksmīgu sadarbību ar Nacionālo bruņoto spēku Instruktoru skolu saturīga brīvā laika un fizisko aktivitāšu organizēšanā nepilngadīgiem jauniešiem Cēsu pilsētā.

 

Pateicoties Nacionālo bruņoto spēku Instruktoru skolas atsaucībai piedaloties jaunatnes izglītošanā un saturīga brīva laika organizēšanā, Cēsu pilsētas jauniešiem ir iespēja iepazīties ar Instruktoru skolas un armijas ikdienu, armijas ekipējumu, tāpat regulārās nodarbībās apgūt ieroču izjaukšanu un salikšanu, kā arī apgūt orientēšanos apvidū, izmantojot karti un kompasu.

 

Regulāras nodarbības plānotas katru otro nedēļu līdz pat vasarai.

 

Pamatojoties uz „Bērnu tiesību aizsardzības likuma” 58.pantu, likumpārkāpumu profilakses darbu ar bērniem veic pašvaldība sadarbībā ar bērnu vecākiem, izglītības iestādēm, valsts policiju, sabiedriskajām organizācijām un citām iestādēm.

 

 

Informāciju sagatavoja

Ivita Puķīte

„Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūras”

Sociālo pakalpojumu nodaļas ģimenēm ar nepilngadīgiem bērniem

vadītāja

Tālrunis: 64127898Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv