Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.jūlijs   Vārda dienu svin: Anrijs, Arkādijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 12.marts  


Cēsu pilsētas dome apstiprina detālplānojumu Egļu ielā 20

Cēsu pilsētas dome apstiprinājusi detālplānojumu zemes gabalam Egļu ielā 20, Cēsīs un Cēsu pilsētas saistošos noteikumus Nr.7 „Detālplānojuma zemes gabalam Egļu ielā 20, Cēsīs, teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumi”.

 

Saskaņā ar domes lēmumu, teritorijā paredzēta mazstāvu dzīvojamā apbūve, vieglu atpūtas būvju (lapeņu, atpūtas vietu un rotaļu būves) celtniecība, krūmu un pameža izkopšana, satiksmes infrastruktūras veidošana, inženiertīklu pieslēguma izbūve un autostāvvietu ierīkošana. Tāpat paredzēta teritorijas labiekārtošana un apzaļumošana, ielas brauktuves un veloceliņa izbūve, inženierkomunikāciju un ielas pagaismojuma izbūve, zaļās zonas izveidošana un uzturēšana, kā arī virsūdeņu noteces sistēmas izbūve un uzturēšana.

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību nodaļa

Tālr. 4121677;

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv