Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 1.jūnijs   Vārda dienu svin: Biruta, Mairita, Bernedīne
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 12.marts  


Cēsnieku leļļu izrāde „Zaķpasakas” Dailes teātrī

22. martā plkst. 11.50 leļļu izrāde „Zaķpasakas” būs skatāma Dailes teātra Kamerzālē.

 

Cēsu radošā apvienība „MO” ar leļļu izrādi „Zaķpasakas”, režisore Kadrija Mičule, saņēmusi atzinību Latvijas amatieru teātru reģionālajā skatē, līdz ar to izrāde ieguvusi iespēju piedalīties „2008 GADA IZRĀŽU PARĀDES” finālā un 22. martā priecēs skatītājus Dailes teātra Kamerzālē.

Mazie cēsnieki „Zaķpasakas” varēja noskatīties jau vairākkārtīgi, un tiek plānotas arī papildizrādes, top turpinājums - „Zaķpasakas pasaulē”.

 

Izrāde „Zaķpasakas” veidota pēc latviešu, vjetnamiešu un afrikāņu pasaku motīviem ar galveno varoni - Zaķi. Savukārt „Zaķpasakās pasaulē” skatītājs tiks aicināts palūkoties, kā Zaķi attēlo krievu un ziemeļjapāņu tautu pasakās.

 

Latvijas amatieru teātru iestudējumu skate „Gada izrāde”, tradicionāli notiek katru gadu, lai noteiktu Latvijas labākos amatieru teātrus iestudējumus, nodrošinātu amatieru teātru darbības nepārtrauktību, veicinātu to māksliniecisko izaugsmi un kvalitatīvu attīstību.

 

„Gada izrādes 2008” reģionālās skates notika laikā no 2008. gada novembra līdz 2009. gada februāra beigām. Latvijas amatieru teātru iestudējumu parāde „Gada izrāde 2008” noslēgumā, kas norisināsies divas dienas - 21. martā Jūrmalas teātrī un 22. martā Dailes teātrī izvirzītas 11 labākās amatieru teātru izrādes no visas Latvijas.

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras centra reklāmas speciāliste

tel. 64122431

e – pasts: daiga@kulturcentrs.lv

www.kulturcentrs.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv