Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 12.marts  


Cēsu novada skolēni var pieteikties praksei vasarā


 

No 15.marta Cēsu novada skolēni var pieteikties skolēnu praksei vasarā, ko Cēsu novada uzņēmumos un iestādēs organizēs Cēsu novada pašvaldība.

 

Skolēnu vasaras prakses mērķis ir organizēt skolēnu darbu Cēsu novadā no 1.jūnija līdz 25.augustam, dodot iespēju skolēniem praktiski sagatavoties konkurētspējai darba tirgū, radot iespēju apgūt nepieciešamās pamatprasmes un iemaņas. Skolēnu vasaras prakses uzdevumi ir sniegt skolēniem izpratni par profesijām un nepieciešamo zināšanu līmeni tajās, darba saturu, pienākumiem, perspektīvu, kā arī profesionāļu uzraudzībā iespēju gūt pirmo praktisko pieredzi un lietderīgi pavadīt vasaras brīvlaiku. 

 

Praksei var pieteikties skolēni no 13 līdz 18 gadiem, kuru dzīvesvieta deklarēta Cēsu novada teritorijā.

 

Prakses organizators ir Cēsu novada pašvaldība, kura noslēgs vienošanos ar juridiskām vai fiziskām personām par konkrētu zināšanu, prasmju apguves organizēšanu skolēniem vasaras prakses laikā atbilstoši Latvijas Republikas spēkā esošiem normatīviem aktiem.

 

Vasaras prakses noteikumi, kas apstiprināti Cēsu novada domē, nosaka, ka skolēni vasaras praksē varēs pavadīt ne vairāk kā četras stundas dienā un 20 stundas nedēļā, un ne vairāk kā divas nedēļas vasaras laikā.

 

Skolēnu pieteikšanās praksei vasarā notiks no 2010.gada 15.marta līdz 9.aprīlim. Skolēnam Cēsu novada pašvaldībā Cēsīs, Raunas ielā 4 vai Vaives pagasta pārvaldē Vaives pagasta „Kaķukrogā” jāsaņem anketa un pēc tam aizpildīta anketa kopā ar ārsta izziņu jāiesniedz Cēsu novada pašvaldības Iedzīvotāju apkalpošanas centrā vai Vaives pagasta pārvaldē. Pašvaldības izveidotā darba grupa līdz 10.maijam pieteikumu iesniegšanas secībā noteiks skolēnu vasaras prakses vietu, par to individuāli informējot katru prakses dalībnieku.

 

„Iepriekšējo gadu pieredze liecina, ka apmēram 100 – 120 skolēni izmanto iespēju piedalīties šādā domes organizētajā projektā. Jāpiezīmē, ka pagājušajā gadā strādāt gribētāju bija vairāk kā spējām nodrošināt darba vietas, tāpēc bērniem jāņem vērā, ka iesniegumi tiks izskatīti iesniegšanas secībā. Iedzīvotāju apkalpošanas centrā iesniegumi tiks pieņemti tikai tad, ja pieteikums tiks iesniegs vienlaicīgi ar ārsta izziņu,” skaidro Cēsu novada pašvaldības Izglītības nodaļas vadītāja Lolita Kokina.

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

Tālrunis 64121677; 26469249

e-pasts ieva.karlsberga[at]dome.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv