Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 12.marts  


24.martā Cēsīs notiks seminārs „Nepieciešamība plānot savu mākslas mārketingu”

24.martā projekta "Mākslinieki un radošie uzņēmēji reģiona attīstībai" ietvaros Cēsu Jaunajā pilī notiks Dainas un Jura Zalānu seminārs Cēsu un Tartu māksliniekiem „Nepieciešamība plānot savu mākslas mārketingu”

 

Seminārā mākslinieki no Cēsīm un Tartu tiks iepazīstināti ar mārketinga plāna izveides pamatprincipiem, uzsverot mākslas mārketinga nozīmi sekmīgas profesionālās karjeras veidošanā.

 

Semināra vadītājai Dainai Zalānei ir ilggadīga pieredze mākslas menedžmentā, gan veidojot projektus Latvijas Nacionālajā operā, gan izveidojot un vadot kultūras menedžmenta centru „Lauska”.  Viņa uzsver: "Daudzi mākslinieki un kultūras procesos iesaistīti cilvēki ir tik ļoti aizrāvušies ar savu mākslas produktu – vai tā ir muzicēšana, grāmata, koncerts vai glezna – ka viņi pilnīgi aizmirst to, cik svarīgi ir šo savu vēstījumu aizvadīt līdz plašākai auditorijai. Tam ir nepieciešama padziļināta mārketinga plānošana. Šajā seminārā mēs vispirms  apskatīsim iemeslus, kāpēc valda uzskats, ka mārketinga plānošana mākslā ir lieka. Tad es mēģināšu šo uzskatu atspēkot, pārliecinot izveidot savu mārketinga plānu savam produktam – tam, ko mākslinieki rada vai dara, un, vissvarīgākais, arī šo plānu īstenot. Semināra dalībnieki tiks iepazīstināti ar mārketinga instrumentiem, kas neprasa lielu finansiālu ieguldījumu, vienīgi laiku, enerģiju un radošumu.” 

 

Seminārs notiks angļu valodā Cēsu Jaunajā pilī 24.martā plkst.11:00. Dalība seminārā BEZ MAKSAS!


Interesentus lūdzam pieteikt savu dalību līdz 19.martam, atsūtot pieteikuma e-pastu projekta asistentei Elīnai Kalniņai uz e-pastu: elina.cesis@gmail.com.

 

Semināru organizē pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”, Tartu Radošo Industriju centrs un biedrība „Mākslas izglītības centrs Trīs Krāsas” projekta "Mākslinieki un radošie uzņēmēji reģionālai attīstībai" ietvaros ar Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmas finansiālu atbalstu.

 

Projekta mērķis ir palielināt dažādu jomu mākslinieku nozīmi un lomu vietējo sabiedrību attīstībā, iesaistot māksliniekus radošo risinājumu veidošanā sabiedrības sociālām, vides un kultūras problēmām, kā arī veidot ilgtermiņa kultūras apmaiņu starp māksliniekiem, kultūras organizācijām un mākslu skolām Cēsīs un Tartu.

 

Semināra programmu skatīt  ŠEIT

 

 

Papildus informācija:

Ilona Asare

Projekta vadītāja

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

Tel.64127755, 27878275

Ilona.Asare@cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv