Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.aprīlis   Vārda dienu svin: Anita, Anitra, Zīle
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 12.aprīlis  


24.aprīlī Cēsīs amerikāņu džeza KONCERTS ATCELTS!!!!!

KONCERTS ATCELTS
Sakarā ar Īslandes vulkāna izraisīto gaisa telpas slēgšanu
Iegādātās biļetes var atgriezt Cēsu Tūrisma informācijas centrā

ASV kultūras
mēneša ietvaros Latvijā viesojas, sniedz koncertus un meistarklases Grammy balvas ieguvējs džeza trompetists  Brian Lynch un Afrokubiešu stila džeza grupa no Ņujorkas. Cēsīs grupa koncertēs 24. aprīlī plkst.19.00 Cēsu 2. pamatskolā (Gaujas iela 45).

Braiens Linčs ir augstu novērtēts un mūzikas pasaulē ietekmīgs mūziķis kā alternatīvās, tā džeza mūziķu aprindās. Grammy balvas laureāts vienlīdz labi manevrē gan starp komplicētajiem Afro-Karību pioniera Edija Palmeri (Eddie Palmieri) skaņdarbiem, gan progresīvajām bebop maestro Fila Vudsa (Phil Woods) harmonijām. Būdams divu pasaules atzītu džeza mūzikas akadēmiju  - Art Blakey’s Jazz Messengers un Horace Silver Quintet  - goda absolvents, Linčs ir kļuvis par vienu no pieprasītākajiem sadarbības partneriem tādiem atzītiem džeza mūzķiem kā Benijs Golsons (Benny Golson), Tošiko Akijoši (Toshiko Akiyoshi) un Čārlzs Makpēršons (Charles McPherson); Latīņu mūzikas ikonām – Hektoru Lavo (Hector LaVoe) un Lilu Daunsu (Lila Downs), kā arī popmūzikas spīdeklim Prinsam.

Kā grupas līderis un ierakstu mākslinieks Linčs izdevis virkni kritiķu slavinātu CD ierakstu, ar vieskoncertiem apceļodams pasauli dažādu ansambļu sastāvā. Pašlaik Linčs strādā par pasniedzēju Ņujorkas Universitātē , kā arī vada seminārus un meistarklases dažādās prestižās iestādēs. Viņa talantu atzīst gan kritiķu apvienības, gan publika, tā kā mūziķis ieņem vienu no augstākajām pozīcijām Downbeat Critics and Readers Polls, kurā publicēti atzinīgi pārskati par viņa darbību Downbeat, Jazziz un Jazz Times, viņa trīs Grammy balvas nominācijām un 2007.gadā saņemto Grammy balvu, kā arī dažādajām stipendijām no National Endowment for the Arts, Chamber Music America un Meet The Composer. Viens no pēdējiem Linča mūzikas ierakstiem ir Bolero Nights (Venus), kā arī viņa Grammy balvu saņēmušais projekts Simpático (ArtistShare – http://brianlynch.artistshare.com), kuru Linčs ierakstījis kopā ar Ediju Palmeri; kā arī tādi ieraksti kā Spheres Of Influence Suite (EWE), un ConClave (Criss Cross).

Grupā kopā 8 mūziķi:

Trumpet/leader: Brian Hollister Lynch
Trombone: Bradley David Gunson
Tenor Saxophone: Casey Strauss Berman
Alto Saxophone: Peter Samuel Cobb
Bass: Jin Kyo Park
Piano: Steven Adam Feifke
Drums: Jamie Donald Eblen
Percussion: Alexander Stark Raderman

Vairāk par Braienu Linču skatiet viņa mājas lapā: www.brianlynchjazz.com kā arī http://www.youtube.com/user/bhl123 

Biļetes cena: Ls 2, -

 

Biļešu tirdzniecība: Cēsu Tūrisma informācijas centrā (Pils laukumā 9),
Katru dienu 10.00 - 17.00, izņemot pirmdienas.

 

DRAUDZĪGĀ AKCIJA!

Ieeja bez maksas tiem, kuri apmeklējuši Franču džeza trio „ Jean Louis” koncertu (uzrādot iepriekšējā koncerta biļeti)


Informāciju sagatavoja:

Daiga Janševska
Cēsu Kultūras un Tūrisma centra
Reklāmas speciāliste
Tālr.64122431
E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv
www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv