Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.jūlijs   Vārda dienu svin: Antra, Adele, Ada
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 12.aprīlis  


Dažādi priekšlikumi pilsētas centra attīstībai


Pēc Lieldienu brīvdienām notika kārtējā diskusija par Cēsu novada nākotni. Šoreiz tās tēma bija – Pilsētas centra attīstības priekšnoteikumi. Diskusijas tiek rīkotas, lai apkopotu iedzīvotāju viedokļus topošajai novada Attīstības programmai 2013. – 2020.gadam par Cēsu vecpilsētas un centra attīstību. Arī šoreiz saruna bija ilga un ieinteresēta. Lūk daži no diskusijas dalībnieku ieteikumiem;

-          Nepieciešams uzlabot infrastruktūru vecpilsētā - uzlabojot infrastruktūru  uzlabosies vide un cilvēki nāks dzīvot uz vecpilsētu. Pieaugs aktivitāte (veikali, pakalpojumi) un to kvalitāte.

-          Problēma tā, ka vecpilsētu šobrīd neizmanto, kā pakalpojumu centru, bet tikai  "iziešanai cauri". Viens no variantiem pārvērst vecpilsētu par klusu, ekskluzīvu dzīvojamo rajonu  ar pāris kafejnīcām.

-          Vēl variants - Rīgas ielas vecpilsētas daļu veidot kā iepirkšanās centrs ar maziem veikaliņiem, kas sastādītu konkurenci esošajiem un topošajiem jaunajiem tirdzniecības centriem.

-          Pieaugs centra nozīme (apkārt vecpilsētai) - aktīvais centrs ar pakalpojumiem, administrācijas ēkām, izklaides vietām.

-          Rosina domāt par iekšpagalmu attīstību dažādām funkcijām.

-          Prognozē jaunu centru veidošanos apkārt vecpilsētai -  piemēram, ap jauno koncertzāli.


Nākošā diskusija par Cēsu novada nākotni, kas būs veltīta uzņēmējdarbības attīstībai, notiks otrdien 17.aprīlī pulksten 17.30 Bērnu zinātnes centrā Z(in)oo, Jāņa Poruka ielā 8.


Informāciju sagatavoja

Ance Saulīte

Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību jaunākā speciāliste
Tel.: 64121677; 27723972
ance.saulite@dome.cesis.lv


 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv