Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.jūlijs   Vārda dienu svin: Anrijs, Arkādijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 12.maijs  


Cēsīs šonedēļ ASV vēstnieks un ārzemju delegācijas

Šonedēļ Cēsīs viesosies ASV vēstnieks, pensionāru delegācija no Tyreso pilsētas Zviedrijā un Pleskavas pilsētas pārstāvji interešu izglītības jomā.

 

Jau trešdien Cēsis uzņems viesus - 14.maijā pilsētā viesosies deviņi Pleskavas pilsētas speciālisti papildus izglītības jomā, kas piedalīsies Cēsu bērnu un jauniešu centra „Spārni” rīkotajā divu dienu Interešu izglītības iestāžu direktoru semināra praktiskajā apmācībā; speciālisti dalīsies pieredzē par praktisko papildus izglītības veicināšanu Pleskavā.   

 

Ceturtdien, 15.maijā Cēsis apmeklēs pensionāru grupa no Tireso (Tyreso) pilsētas Zviedrijā, lai apskatītu Cēsis, uzzinātu par pensionāru dzīvi Cēsīs un pašvaldības atbalstu pensionāriem. Pensionāru grupa no Tireso apmeklēs arī Cēsu Sv. Jāņa baznīcu.

 

Savukārt 16.maijā ar Cēsu pilsētas domes priekšsēdētāju Gintu Šķenderu un domes speciālistiem tiksies ASV vēstnieks Latvijā Čārlzs Larsons, kas Cēsīs ieradīsies iepazīšanās vizītē.

 

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677; 28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv