Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.aprīlis   Vārda dienu svin: Edgars, Danute, Dana, Dans
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 12.maijs  


Apstiprina zemes nomas tiesības vasaras kafejnīcu ierīkošanai Rožu laukumā


 
Ceturtdien 12.maijā notika Cēsu novada domes ārkārtas sēde un tās dienas kārtībā bija viens jautājums – rezultātu apstiprināšana konkursam par pašvaldības zemes nomu āra kafejnīcu ierīkošanai Rožu laukumā.

  Vasaras kafejnīcu ierīkošanai paredzēts iznomāt divas vietas ar nomas tiesību termiņu  – trīs gadi. Lai piedalītos konkursā, pretendentiem bija jāiesniedz āra kafejnīcas vizualizācijas projekta pieteikums, kā arī citi nepieciešamie dokumenti. Būtiska prasība pretendentiem - stacionāras tualetes un virtuves bloka nodrošinājums Rožu laukuma teritorijai pieguļošo ielu ēkās.

   Pieteikumus konkursam iesniedza divi  uzņēmumi SIA „2 Locals” un SIA „Skuja un Skuja”. Kā atzina konkursa komisijas dalībnieks deputāts Imants Timermanis, abu pretendentu pieteikumi atbilst konkursa nolikuma prasībām ir vizuāli un saturiski pārdomāti. Tāpēc ir pamats cerēt, ka abas vasaras kafejnīcas spēs piedāvāt apmeklētājiem kvalitatīvus pakalpojumus.   Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Rozenbergs atzīmēja, ka  konkursa nolikumā bija izvirzītas augstas prasības, lai rastu tādus pretendentus, kas spēs nodrošināt augstu  kvalitāti. Iespējams tāpēc uz divām nomas teritorijām pieteicās tikai divi pretendenti. Taču, ja uzņēmēji spēs īstenot savas labās ieceres, Rožu laukums kļūs par iecienītu atpūtas vietu un ieguvēji būs gan cēsnieki, gan pilsētas viesi.

  Ārkārtas domes sēdē deputāti vienbalsīgi apstiprināja konkursa rezultātus, piešķirot zemes nomas tiesības vasaras kafejnīcu ierīkošanai Rožu laukumā SIA „2 Locals” un SIA „Skuja un Skuja”.

 

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciālistsAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv