Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.jūlijs   Vārda dienu svin: Benita, Everita, Verita, Sulamīte
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 12.jūnijs  


Vidzemes Vēstures un tūrisma centra speciālisti piedalīsies starptautiskā izstādē Lietuvā

No 12. līdz 14.jūnijam Lietuvas pilsētā Alitus (Alytus) norisināsies starptautiskā izstāde „Alytus – 2008”. Tajā piedalīsies pārstāvji no Vidzemes Vēstures un Tūrisma centra, lai apmeklētājus iepazīstinātu ar daudzveidīgiem tūrisma materiāliem un suvenīriem par Cēsīm un Cēsu rajonu.

 

Izstāde tiek rīkota Alitus 631 gadadienas ietvaros ar mērķi prezentēt Alitus reģiona uzņēmējdarbības, izklaides un kultūras jomu potenciālu un investīciju iespējas un padziļināt reģionālo un starptautisko sadarbību. Izstādē piedalīsies Lietuvas uzņēmēji, kā arī pārstāvji no Polijas, Baltkrievijas, Krievijas, Dānijas, Norvēģijas, Zviedrijas, Ukrainas un citām valstīm.

 

Starptautisko izstādi Lietuvā apmeklēs arī pārstāvji no Cēsu rajona padomes. Nākamgad aprit desmit gadi, kopš Cēsu rajona padome ir parakstījusi sadarbības līgumu ar Alitus pašvaldību. Veiksmīga sadarbība norit izglītības, kultūras, uzņēmējdarbības u.c. sfērās, kā arī Alitus pašvaldība ir partneris vairākos Phare projektos. Pirms mēneša Alitus delegācija viesojās Cēsīs, lai tiktos ar Vidzemes Vēstures un Tūrisma centra un Cēsu pilsētas domes pārstāvjiem, kā arī piedalījās izstādē „Cēsu uzņēmējs 2008”.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Linda Sala

Vidzemes Vēstures un Tūrisma centra

galvenā speciāliste mārketinga un sabiedrisko attiecību jautājumos

Tālr.: 64127755. mob.tel. 26666365

E-pasts: linda.sala@cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv