Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.jūlijs   Vārda dienu svin: Lija, Olīvija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 12.jūnijs  


Cēsīs samazina ielu apgaismojumu

Lai ekonomētu līdzekļus un energoresursus, Cēsīs sākot no 15.jūnija līdz septembrim diennakts tumšajās stundās tiks apgaismots tikai Vienības laukums, vecpilsēta un maģistrālās ielas – Rīgas, Piebalgas, Gaujas, Lenču, Valmieras un J.Poruka iela.

 

Lēmums par apgaismojuma samazināšanu pieņemts ņemot vērā, ka vasarā tumsa ir tikai sākot no pusnakts līdz trijiem – četriem rītā un atslēdzot to vietās, kur nav blīva satiksme un cilvēku pārvietošanās, pašvaldība var ietaupīt līdzekļus, kas nepieciešami neatliekamajiem pilsētas ielu uzturēšanas darbiem.

 

Uzsākot vasaras sezonu, jau kopš jūnija sākuma netiek apgaismots Cēsu Pils parks, kurā laternas tiek ieslēgtas tikai publisku pasākumu laikā. Uzsākoties jaunajam mācību gadam, apgaismojums pilsētā tiks atjaunots iepriekšējā režīmā.

 

Jau ziņots, ka Cēsu pilsētas dome 2008.gadā rekonstruējusi un izbūvējusi 362 jaunus apgaismes balstus par Ls 535 000. Tuvāko trīs gadu laikā paredzēts rekonstruēt vairākas pilsētas ielas par kopējo summu 3,6 milj. latu, izbūvējot jaunu un rekonstruējot esošo apgaismojumu.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv