Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.aprīlis   Vārda dienu svin: Anita, Anitra, Zīle
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 12.jūlijs  


18.jūlijā Cēsīs jauns oriģināls humora šovs „100 g Latvijas”

18.jūlijā plkst.17.00 Cēsu Pils parkā cēsniekus priecēs jauns oriģināls humora šovs „100g Latvijas”.

 

Humora šovs aicinās ar smaidu paskatīties uz aktuālām norisēm Latvijā, sākot ar deputātiem - vairāksolītājiem, "viszinošiem" ierēdņiem, izsalkušiem policistiem, "zaķu šāvējiem" - biļešu kontrolieriem un visbeidzot ar Skaidrīti un Mildiņu, kuras ir nolēmušas šoreiz nekļūdīties vēlēšanās un saprast, kura partija sola visvairāk un kurai viņas atdos savas sirdis un balsis.

 

Humora šova kvalitāti nodrošinās izcilie humora meistari Jānis Jarāns un Dainis Porgants, kā arī jaunais dziedātājs Ainārs Bumbieris. Šovu kuplinās grupa "Baltie lāči" un "Balto lāču muzikālais teātris". 

 

Skatītāji jau iepazinuši humora šovus "Humora vasara", "Humora atvasara", "Sieviešu diena", kas izpelnījušies atzinību un pulcējuši pilnas skatītāju zāles visā Latvijā. Jaunais humora šovs ir turpinājums šai šovu sērijai.

 

Koncerta režisori ir Laila Purmaliete un Jānis Jarāns, scenogrāfe - Elizabete Banga, scenārija autori - Ilze Trumpe un Jānis Jarāns.

 
Biļetes uz pasākumu var iegādāties "Biļešu paradīzes" kasēs. Cēsīs, Cēsu Tūrisma informācijas centrā(Pils laukums 9) katru dienu no 10.00 – 18.00, tālr.64121815

 

Biļetes cena: Ls 4, - ; 5, ; - 6, -

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv