Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 12.jūlijs  


Energoefektivitātes uzlabošana daudzdzīvokļu mājā Cēsīs, Viestura ielā 14

            
  Šogad 29. jūnijā SIA „CDzP” noslēdza līgumu ar SIA „PROCEL” par energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu īstenošanu daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā Cēsīs, Viestura ielā 14 .

            Lai paaugstinātu ēkas energoefektivitāti, tiks veikti sekojoši darbi - mājas cokola, fasādes, pagraba pārseguma, mikrobēniņu pārseguma siltināšana, kāpņu telpu logu un durvju nomaiņa, kā arī centrālapkures un karstā ūdens cauruļvadu siltumizolācijas nomaiņa. Darbu finansēšanai AS „SEB banka” piešķirs aizdevumu uz 10 gadiem.

            Ēka tiks renovēta ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda aktivitātes “Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi” atbalstu. Projekta kopējās aprēķinātās izmaksas ir 110 545,51 LVL, noslēgtais līgums ar LIAA paredz, ka pusi no projekta izmaksām pēc tā īstenošanas līdzfinansēs Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

            Saskaņā līguma nosacījumiem, darbus plānots uzsākt jūlija mēnesī un pabeigt šī gada oktobrī. Paredzamais siltuma patēriņa ietaupījums pēc energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu īstenošanas, saskaņā ar energoaudita aprēķiniem, būs vismaz 41% no līdzšinējā siltumenerģijas patēriņa.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv