Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2019.gada 15.jūlijs   Vārda dienu svin: Egons, Egija, Egmonts, Henriks, Heinrihs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

















Top.LV

Latvijas Reitingi







2011.gada 12.jūlijs  


INFORMĀCIJA VĒLĒTĀJIEM sakarā ar tautas nobalsošanu par 10.Saeimas atlaišanu

 

Tautas nobalsošana par 10.Saeimas atlaišanu notiks sestdien, 2011.gada 23.jūlijā.

Cēsu novadā ir 5 vēlēšanu iecirkņi:

362. -   PASTARIŅA PAMATSKOLA, Raunas iela 7, Cēsis, Cēsu nov.;

363. -   FIRMA „CATA”, Jāņa Poruka iela 8, Cēsis, Cēsu nov;

364. -   1.PAMATSKOLA, Gaujas iela 17, Cēsis, Cēsu nov.;

365. -   VALSTS ĢIMNĀZIJA, Leona Paegles iela 1, Cēsis, Cēsu nov.;

387. -   PAGASTA PĀRVALDE, „Kaķukrogs”, Vaives pagasts, Cēsu nov.

 

Vēlēšanu iecirkņu darba laiks no 13.jūlija līdz 22.jūlijam darba dienās ir no plkst. 14:00 līdz 18:00, sestdienā, svētdienā no plkst. 9:00 līdz 13:00, tautas nobalsošanas dienā - 23.jūlijā no plkst. 07:00 līdz 22:00.

 

Vēlēšanu iecirkņa komisijas saskaņā ar Cēsu novada vēlēšanu komisijas 2011.gada 30.jūnija lēmumu ievēlētas šādā sastāvā:

 

  1. 362. vēlēšanu iecirknis – PASTARIŅA PAMATSKOLA:
    1.1. Drosma Baze – priekšsēdētāja;

1.2. Anna Bāze – sekretāre;

1.3. Aldis Beroza;

1.4. Andris Astahovskis;

1.5. Jānis Eglīte;

1.6. Guna Pikse;

1.7. Marta Bībere.

Iekļauti iecirkņa komisijas locekļu kandidātu sarakstā: Gita Šneidere un Alīna Ošiņa.

 

  1. 363. vēlēšanu iecirknis – FIRMA „CATA:
    2.1. Aivars Baiža – priekšsēdētājs;

2.2. Vija Žbanova – sekretāre;

2.3. Malda Kezika;

2.4. Rasma – Silvija Punāne;

2.5. Zanda Podziņa;

2.6. Inguna Ģipsle;

2.7. Jānis Osis.

Iekļauti iecirkņa komisijas locekļu kandidātu sarakstā: Valda Švāne un Aiva Vasina.

 

  1. 364. vēlēšanu iecirknis – 1.PAMATSKOLA:
    3.1. Anna Būre – priekšsēdētāja;

3.2. Ilze Breide – sekretāre;

3.3. Lelde Baltiņa;

3.4. Solvita Būre;

3.5. Vilnis Briedis;

3.6. Ilze Būre;

3.7. Antra Avena.

Iekļauti iecirkņa komisijas locekļu kandidātu sarakstā: Ilga Ligere un Daiga Gaigule.

 

  1. 365. vēlēšanu iecirknis – VALSTS ĢIMNĀZIJA:
    4.1. Olita Neimande – priekšsēdētāja;

4.2. Anita Slaidiņa – sekretāre;

4.3. Lidija Lisovska;

4.4. Līga Olte;

4.5. Inese Sīmane;

4.6. Margita Grāvere;

4.7. Inese Kukaine.

Iekļauti iecirkņa komisijas locekļu kandidātu sarakstā: Vivita Rudzīte un Elīna Vanaga.

 

  1. 387. vēlēšanu iecirknis – PAGASTA PĀRVALDE:
    5.1. Pāvels Dzalbs – priekšsēdētājs;

5.2. Inga Andersone – sekretāre;

5.3. Jānis Ozoliņš;

5.4. Tamāra Bukovska;

5.5. Jāzeps Meikstums;

5.6. Uldis Voitkevičs;

5.7. Vita Knāķe.

Iekļauti iecirkņa komisijas locekļu kandidātu sarakstā: Vaira Kuvšina un Kristaps Ķirsis.

 

Cēsu novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Aivars Ābols

 

Cēsu novada vēlēšanu komisijas sekretāre Sandra Ratnika                                                                                                   

 



Atpakaļ...



     Aktualitātes

     Pasākumi




     Ziņu arhīvs
 




















© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv