Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 23.februāris   Vārda dienu svin: Haralds, Almants
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 12.augusts  


Akmens iela talko

12. augusta vakarā, plkst. 18, Cēsīs, Akmens ielā, notiks pašu iedzīvotāju rosināta un rīkota talka, ar uzdevumu – labiekārtot un sakārtot spēļu vietas, rotaļu laukumus bērniem, kuri patlaban ir gana bēdīgā skatā. Visu iepriekšējo nedēļu iedzīvotāji paši vāca naudiņu, lai iegādātos darbiem nepieciešamo. Šī talkas ideja radās 11. jūlijā notikušajos Akmens ielas iedzīvotāju svētkos.

Lūk, adrese - http://www.tautasforums.lv/?p=1100, te gūsiet ieskatu svētku idejā un norisē.

Minētajos svētkos paši iedzīvotāji apzināja tās lietas, ko viņi vēlētos uzlabot, sakārtot, pilnveidot un attīstīt. Viena no lietām ir bērnu rotaļu laukumu labiekārtošana. Tagad ideja pārvēršas reālā darbā. Un 12. augusta pievakarē Akmens ielā strādās lieli un mazi. Mazajām darba rokām būs arī cita veida (ne tikai krāsošanas, lakošanas, ravēšanas) darbiņi un uzdevumi. Lai arī viņi justos piederīgi un līdzatbildīgi notiekošajā.

Nākamais posms būs – padomāt par lielākiem bērniem un jauniešiem, kuri, starp citu, arī apmeklēja visas pirmstalkas sapulces un izteica savu viedokli.

Iedzīvotājiem ir arī citi veicami darbi padomā – piemēram: iztīrīt netālo graviņu, kur tek avots un pārvērst to par ne tikai sakoptu, bet arī romantisku pastaigu vietu. 

            Akmens ielas iedzīvotāju lielākā daļa domā un tic, ka tikai rīkojoties var iekustināt citus!Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv