Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2019.gada 11.decembris   Vārda dienu svin: Voldemārs, Valdemārs, Valdis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 12.augusts  


Vislatvijas diskusija „Atbalstīsim mūsu skolas” notiks arī Cēsīs

Atsaucoties Valsts Prezidenta Stratēģiskās analīzes komisijas (SAK) aicinājumam iesaistīties vislatvijas diskusijā „Atbalsta formas/veidi Latvijas skolām reformu laikā”, vairākas Cēsu nevalstiskās organizācijas Cēsīs rīko sabiedrisko diskusiju „Atbalstīsim mūsu skolas”. Tā notiks 19.augustā plkst. 15.00  Draudzīgā aicinājuma Cēsu Valsts Ģimnāzijā.  

           

Aicinām nebūt vienaldzīgiem, iesaistīties apspriedē un dalīties savās idejās un priekšlikumos par konkrētiem pozitīviem, konstruktīviem un uz sadarbību vērstiem priekšlikumiem, kā MĒS visi kopā Cēsīs varētu palīdzēt skolām veiksmīgi darboties un attīstīties arī grūtos laikos. Diskusijā aicinām piedalīties vecākus un skolotājus, uzņēmējus un pašvaldības darbiniekus, skolēnus, kā arī visus Cēsu iedzīvotājus, kuriem ir vēlme un iespējas atbalstīt skolas.

 

Valsts - tie esam mēs! Darbosimies kopā savu bērnu un mūsu valsts nākotnei!

 

Dalībai diskusijā lūdzam iepriekš pieteikties pa tālr. 64121009.

 

 

Uz tikšanos diskusijā- Cēsu Rotari klubs; Cēsu uzņēmēju klubs, Cēsu forums,  Cēsu pilsētas Jauniešu dome, Cēsu pilsētas Vecāku dome un Draudzīgā Aicinājuma Cēsu  Valsts ģimnāzija

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv