Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 12.augusts  


27.augustā Rūjienas teātra komēdija „Melnais traips”

27.augustā plkst.17:00 Cēsu pils pagalmā, Rūjienas amatierteātris piedāvā komēdiju G.Kadelburgs „Melnais traips” (režisore Aīda Vasiļjeva).

 

Par izrādi „Melnais traips” režisore Aīda Vasiļjeva saka: „Dabu uzziedina saule. Cilvēku – mīlestība. Cik pelēki ir tie, kuri nemīl, taču vēl ļaunāk ir ar paštaisnajiem. Viņiem ir talants tikko iegūto tūlīt arī izpostīt. Ne velti čigāniem ir lāsts-kaut Tu lepns paliktu!”

 

Kā paštaisnie pamanās sarežģīt dzīvi saviem mīļajiem un visiem apkārtējiem kaimiņiem, ar kādām interesantām situācijām dzīve viņus ārstē, varēsim vērot 1926.gadā uzrakstītajā Gustava Kadelburga komēdijā „Melnais traips”. Tā laika garu labāk palīdzēs izjust Bellacord platēs saglabātā 30-to gadu mūzika un Rūjienas kultūras nama amatierteātra aktieru spilgto raksturlomu atveidojums.

 

Biļetes cena: 1.00 Ls ; 0.70 Ls (biļetes varēs iegādāties pirms pasākuma norises vietā)

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv