Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.jūlijs   Vārda dienu svin: Benita, Everita, Verita, Sulamīte
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 12.septembris  


Konkursā par daudzdzīvokļu māju pagalmu labiekārtošanu saņemti septiņi pieteikumi

Cēsu pilsētas dome 2008.gada 7.augustā izsludinātajā konkursā “Daudzīvokļu dzīvojAmo māju iekškvartālu labiekārtošana”, kurā aicināti piedalīties daudzdzīvokļu māju īpašnieki, kuri vēlas ērtākus un labiekārtotākus savus pagalmus, saņemti septiņi pieteikumi.

Konkursu organizē – Cēsu pilsētas dome

Konkursa pamats - kopā ar kaimiņiem izplānot un īstenot sen iecerētas idejas, kas uzlabos dzīves kvalitāti Jums un cilvēkiem Jums blakus. Cēsu domes līdzfinansējumu var saņemt daudzdzīvokļu mājas apkārtējās vides labiekārtošanai, piemēram, stāvlaukumu vai pievadceļu izbūvei, iekškvartālu apgaismojuma izbūvei un citiem labiekārtojumiem (bērnu rotaļu laukums, atkritumu konteineru laukums, gājēju celiņa izbūve, apstādījumi u.c.).

Cēsu domes līdzfinansējuma apjoms nepārsniedz 50% no kopējām projekta izmaksām, bet ne vairāk kā 6000LVL stāvlaukuma vai pievadceļa izbūvei, 3000LVL iekškvartālu apgaismojuma izbūvei un 2000LVL citam labiekārtojumam.

Kas jādara?

Jums katram ir kāda ideja un arī jūsu kaimiņiem ir idejas, kā uzlabot savu apkārtējo vidi. Padalieties ar savām idejām un pieņemiet lēmumu kādu no tām īstenot.

Rūpīgi izlasiet konkursa saistošos noteikumus, paņemiet pieteikuma veidlapu, kurā aizpildiet nepieciešamo informāciju – izplānojiet idejas īstenošanu un aprakstiet to.

Kopējais konkursa finansējuma apjoms ir 30 000LVL. Žūrija komisija izvērtēs projektus pēc atbilstības un kvalitātes kritērijiem un lems par līdzekļu piešķiršanu labākajiem projektiem.

Kopā darbošanās sniedz lielu gandarījumu un prieku, tāpēc īstenojiet projektu kopā ar saviem kaimiņiem. Tas prasīs daudz darba, bet sniegs jums lielu gandarījumu.

Projektu pieteikumi jāiesniedz Cēsu pilsētas domes, Iedzīvotāju apkalpošanas centrā līdz 2008.gada 12.septembrim.

Kur saņemt informāciju par konkursu?

Konkursa saistošos noteikumus un pieteikuma veidlapu ir iespējams saņemt Cēsu pilsētas domes, Iedzīvotāju apkalpošanas centrā, Raunas ielā 4, elektroniski tas ir pieejams Cēsu mājas lapā www.cesis.lv.

Ja rodas kādi jautājumi zvaniet Attīstības un plānošanas nodaļas projektu vadītājai Sanitai Breikšai 263499213 vai rakstiet uz e-pastu: sanita.breiksa@dome.cesis.lv ,kura centīsies atbildēt uz visiem interesējošiem jautājumiem.

Galvenie dokumenti:
Saistošie noteikumi Nr. 17
Projekta pieteikuma veidlapa
Projekta iesnieguma vērtēšanas kritēriji

IZMANTOJIET ŠO LIELISKO IESPĒJU!Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv