Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 12.septembris  


1.oktobrī Pļaujas svētku zaļais tirdziņš ar pārsteigumiem

1.oktobrī Cēsu Sv.Jāņa ev.lut draudze, Cēsu baptistu draudze un Cēsu kristiešu draudze „Prieka vēsts” Pļaujas svētku ietvaros aicina cēsniekus uz Pļaujas svētku zaļo tirdziņu, kurš no plkst.11:00 līdz 15:00 notiks laukumā pie Cēsu Sv. Jāņa baznīcas blakus skulptūrai „Laika Vecis”.

 

Tirdziņa mērķis ir tā apmeklētājiem sniegt iespēju iegādāties veselīgus lauku labumus, atbalstīt Latvijas lauksaimniekus un aicināt katru apzināties kvalitatīvas pārtikas nozīmīgo lomu cilvēka dzīvē.

 

Baznīcas uzdevums ir aicināt cilvēkus domāt ne tikai par pārlaicīgām vērtībām, bet arī aktualizēt veselīgu dzīvesveidu, tai skaitā kvalitatīvas pārtikas lietošanu.

 

Aicinām cēsniekus apmeklēt Pļaujas svētku zaļo tirdziņu un sekmēt veselīgu dzīvesveidu, iegādājoties labas veltes garajiem ziemas mēnešiem.

 

Tirdziņa ietvaros no plkst.11:30 – 13:30 notiks iluzionista Zigmāra Atvara uzstāšanās. Zigmārs Atvars ar trikiem profesionāli nodarbojas jau vairāk kā 10 gadus. Ilūzijas mākslu mācījies ASV un Lielbritānijā. Kā iluzionists uzstājies vairāk par 400 dažāda veida pasākumos, 12 pasaules valstīs (Igaunijā, Somijā, Lietuvā, Slovākijā, Austrijā, Vācijā, Šveicē, Lielbritānijā, ASV, Dienvidāfrikas Republikā, Īrijā, Baltkrievijā).

 

 

Uz tikšanos Pļaujas svētku zaļajā tirdziņā!

 

Kontaktpersona:

Oļegs Jermolājevs

Cēsu baptistu draudzes mācītājs

Tālr.26335811

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv