Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 28.marts   Vārda dienu svin: Gunta, Ginta, Gunda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 12.septembris  


Laip­ni aici­nām Jūs pie­da­lī­ties IN­TEN­SE pro­jek­ta in­for­mā­ci­jas die­nā

„Saprātīgi enerģijas taupības pasākumi pašvaldību ēkām”,

kas no­tiks 2011. ga­da 22. septembrī Eiropas Savienības mājā, Rī­gā, Aspazijas bulvārī 28 (2. stāvs) no 1300 līdz 1630. Pasākumu organizē Baltijas Vides Forums.


 

Informācijas dienas mērķis ir iepazīstināt dalībniekus ar INTENSE projekta galvenajiem rezultātiem. Mēs vēlamies uzsvērt, ka lielākus enerģijas ietaupījumus var sasniegt, ja energoefektivitātei ir piešķirta svarīga loma jau jauna dzīvojamā kvartāla būvniecībā vai ēkas renovācijas plānošanas stadijā. Līdzvērtīgi ar atbilstošu materiālu, tehnisko risinājumu izvēli un to pareizu pielietojumu ir arī teritorijas attīstības plānošanas un sociāli ekonomiskie aspekti, kā arī atbilstošu energoresursu izvēle. Iedzīvotājiem ir jābūt labi informētiem par iespējām samazināt elektrības un siltuma patēriņu mājokļos. INTENSE projekta ieviešanā piedalījās nevalstiskā organizācija Baltijas Vides Forums, kā arī Cēsu novada pašvaldības un Rīgas pašvaldības aģentūra „Rīgas enerģētikas aģentūra”(REA).


 

Informācijas dienā aici­nā­ti pie­da­lī­ties pašvaldību, valsts institūciju un nevalstisko organizāciju pārstāvji, eks­per­ti, žurnālisti, kā arī iedzīvotāji, kuriem interesē energoefektvitātes jautājumi.


 

Informācijas dienas tēmas:

  • Energoefektivitātes aspektu iekļaušana pilsētas teritorijas attīstības plānā (Cēsu novada pašvaldības pieredze)

  • Centrālās siltuma apgādes sistēmas siltuma avotu energoefektivitātes paaugstināšana (REA pieredze)

  • Ēku energoefektivitātes un saistīto aspektu izvērtēšanas iespējas

  • Praktiski paņēmieni iedzīvotāju informēšanai par energoefektivitāti (uzskates materiālu demonstrējumi: ierīces ikdienas lietošanai, videomateriāli, brošūras)


 

Informācijas dienas dalībniekus lūdzam pieteikties pa e-pastu: irina.aleksejeva@bef.lv vai pa T.67357557 līdz 2011.gada 19. septembrim.


 

Ceram uz tikšanos informācijas dienā!

Baltijas Vides Forums


 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv