Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 12.septembris  


Cēsu jaunieši Latvijā pirmie!

Šī gada 8.septembrī Jūrmalā, Kauguros notika pirmās palīdzības sacensības, kuras organizēja Latvijas Sarkanais Krusts. Sacensībās piedalījās 13 komandas, tajā skaitā Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes (LSKJ) Cēsu nodaļas komanda. Tiesības piedalīties sacensībās Cēsu komanda izcīnīja pavasarī, kad uzvaru izcīnīja starp bijušā Cēsu rajona skolām.

 

Sacensības norisinājās 13 etapos, un katrā tika pārbaudītas jauniešu zināšanas par pirmo palīdzību. Etapi bija ļoti dažādi - autoavārija, frizētava, pārgājiens u.c. Tie bija veidoti kā sadzīviskas situācijas, kuras skaidri parāda, ka pirmā palīdzība ir nepieciešama.

 

Pēc ilgu gadu centieniem šoreiz uzvaru Latvijas mēroga sacensībās guva LSKJ Cēsu nodaļas komanda. Kā viņi atzīst, sacensības bija interesantas ne tikai ar dažādajām traumām, bet arī ar neprognozējamo rezultātu. Līdz pašam pēdējam brīdim nebija zināms, kurai komandai ir veicies vislabāk, jo visas komandas cīnījās godam.

 

Izcīnot uzvaru Latvijas Sarkanā Krusta pirmās palīdzības sacensībās Latvijā, LSKJ Cēsu nodaļas jaunieši ir ieguvuši ceļazīmi uz Eiropas sacensībām Austrijā, kas notiks nākamā gada jūnijā. Sacensības būs lieliska iespēja jauniešiem iegūt jaunas zināšanas un pieredzi. Atliek turpināt trenēties un meklēt finansējumu, lai varētu aizstāvēt savas valsts un novada godu Austrijā!

 

Informāciju sagatavoja:

LSKJ Cēsu nodaļa

Dina ZvejaAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv