Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 12.septembris  


Akmens ielas uzkalniņā gar ietvi būs margas

Akmens ielas rajona iedzīvotāja vērsās pašvaldībā ar jautājumu par Akmens ielas rekonstrukciju. – „ Šajās dienās liek bruģi jaunajai ietvei, bet vai ir padomāts par margām. Ziemā, kad ir slidens, vecāki cilvēki, māmiņas ar bērniem, stāvajā kāpumā netiks ne augšā ne lejā!”

Kā pastāstīja Cēsu novada pašvaldības Komunālās nodaļas vadītājs Modris Rāviņš,  stāvajā Akmens ielas posmā ir paredzēts izbūvēt arī margas un gājējiem būs kur pieturēties, lai drošāka iešana slidenā laikā. 

Akmens ielas rekonstrukcija notiek Eiropas Savienības (ERAF) projekta apakšprogrammas „Nacionālā un reģionālā nozīme attīstības centru izaugsmes veicināšana līdzsvarotai valsts attīstībai” ietvaros, īstenojot projektu „Cēsu pilsētas maģistrālo ielu rekonstrukcija, 2.kārta” 3DP/3.6.1.1.0/10/IPIA/VRAA/004/046. Projektus līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds, kā arī pašvaldība saņem valsts budžeta dotāciju šo projektu īstenošanai.

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciālistsAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv