Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 11.augusts   Vārda dienu svin: Olga, Zita, Liega, Zigita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 12.oktobris  


Cēsīs atklāj jaunu sporta un rotaļu laukumu bērniem

12.oktobrī plkst. 14:00 Cēsīs Cēsu 2.pamatskolā atklāja sporta un rotaļu laukumu.

 

Multifunkcionālais laukums ir izklāts ar gumijotu segumu un aizņem 3000 m2 lielu platību. Šajā laukumā skolas bērniem būs iespēja spēlēt gan basketbolu, gan volejbolu un tenisu, gan arī ar minifutbolu. Līdz ar to bērniem un jauniešiem tiks veicināta veselīga dzīvesveida ievērošana un piedāvātas papildus brīvā laika izmantošanas iespējas.

 

Laukuma atklāšanas pasākumā notika sportiskās aktivitātes ar skolēnu, skolotāju, vecāku un Cēsu pašvaldības darbinieku piedalīšanos.

 

Sporta un rotaļu laukums tapis Cēsu 2. pamatskolas būvniecības projekta ietvaros, tā kopējās izmaksas veido aptuveni LVL 175000, izmaksās iekļauta arī automašīnu stāvlaukuma izbūve un apkārtējās vides labiekārtošana.  Laukumu izbūvēja SIA „Pletenberga”, SIA Frima "Spriegums”, SIA "Ksil baltic", SIA "CDL".

 

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.4121677; 28645386

laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv