Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 12.oktobris  


Diskutē par Festivāla ielas Cēsīs rekonstrukciju

Vakar, 11.oktobrī Cēsu pilsētas domē notika diskusija par Festivāla ielas rekonstrukcijas projektu.

Domes speciālisti un projekta autors prezentēja plānoto ielas izskatu un tehniskos risinājumus notekūdeņu savākšanai un gājēju drošības uzlabošanai.

Uz diskusiju bija ieradušies 16 Festivāla ielas iedzīvotāji, kuri iepazinās ar ielas rekonstrukcijas projekta skiču stadiju un izteica savus priekšlikumus tās labiekārtošanai. Kā būtiskākās vēlmes iedzīvotāji minēja „guļošo policistu” ierīkošanu Festivāla un Niniera ielu krustojumā un izbrauktuvju slīpuma samazināšanu ielas kreisajā pusē.

Projekta autors skaidroja ielas sarežģītā reljefa radītos ierobežojumus un pauda pārliecību, ka ielas tagadējā situācija noteikti tiks uzlabota.

Patreizējais ielas rekonstrukcijas projekts paredz saglabāt ielas platumu kā līdz šim, proti, 7 metrus, gar ielas labo malu izveidot gājēju un velosipēdu celiņu 2,5 m platumā, bet ietvi ielas kreisajā pusē – 1,5 m platumā. Savukārt iebrauktuves māju pagalmos būs 3,5 m platas. Gar ielas labo pusi tiks atjaunots ielas apgaismojums.

Projekta ietvaros tiks izzāģēti vecie augļu koki, kas pašreiz apdraud gan satiksmes drošību gan cilvēku veselību, jo vieglas naudas kārotāji salasītos ābolus, kas satur dzelzi, nodod sulas spiešanai, bet bērni tos labprāt ēd.

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Ieva Karlsberga

Tālr. 4121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv