Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 28.februāris   Vārda dienu svin: Skaidrīte, Skaidra, Justs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 12.oktobris  


NBS Instruktoru skolā aizsākās kājnieku kursi

Šodien, 12.oktobrī Cēsīs, Nacionālo bruņoto spēku (NBS) Instruktoru skolā aizsākās „Kājnieku nodaļas komandiera” kurss, kurā apmācības uzsāka 30 dažādu NBS vienību karavīri.

„Kājnieku nodaļas komandiera” kurss ilgs astoņas nedēļas un tā mērķis ir sniegt kursantiem nepieciešamās zināšanas un prasmes, lai viņi spētu patstāvīgi komandēt un apmācīt kājnieku nodaļas personālu vada sastāvā dažādu kaujas un mācību uzdevumu izpildes laikā.

Šim kursam atvēlētā laika lielāko daļu karavīri vingrināsies lauka apstākļos Cēsu apkārtnē un Ādažu un Galgauskas poligonos, apgūstot kaujas procedūras, taktikas elementus, kā arī lauka nodarbību vadīšanas prasmes.

Kopš NBS Instruktoru skolas, kas ir Mācību vadības pavēlniecības pakļautībā esoša mācību iestāde, dibināšanas 2000.gada 1.novembrī šo mācību programmu sekmīgi ir apguvuši vairāk kā 200 NBS karavīri.

 

 

 

 

Informāciju sagatavojis

NBS Instruktoru skolas

Mācību un plānošanas daļas virsnieks

virsleitnants Guntis Karlsbergs

Tālrunis: 64101437, e-pasts: Guntis.Karlsbergs@mil.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv