Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 12.oktobris  


Palīdzi palīdzēt - piepildīsim grozu! 12.10.-22.10.

Cēsīs jau otro gadu sākusies Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes labdarības akcija "Tev garšo? Viņam arī!", kuras laikā cilvēki, proti, TU, tiec aicināti dalīties ar ziemai sagatavotajiem gardumiem, piemēram, ķiršu kompotu, marinētiem gurķīšiem, aveņu ievārījumu, maisiņu kartupeļu utt. Var ziedot arī produktus, kas pirkti veikalā, bet nav jāglabā ledusskapī  - makaronus, rīsus, griķus utt.

 

Saziedotais gan akcijas vidū, gan pēc tās tiks dāvināts cilvēkiem, kam tas nepieciešams, t.i. trūcīgajām un maznodrošinātajām ģimenēm, zupas virtuves apmeklētājiem u.c. cilvēkiem.

 

Trūcīgo cilvēku vārdā sakām paldies par atbalstu, ko JŪS sniedzāt pagājušogad. Tās bija vairāk kā 350 burciņas ar veselīgiem, vitamīniem bagātiem labumiem, dārzeņi un arī veikalā pirkti produkti. MĒS VISI KOPĀ VARAM arī šogad sagādāt prieku un smaidu daudziem cilvēkiem, tāpēc piepildīsim grozus!

 

Grozi, kur vari atnest savu ievārījuma burciņu vai kādu citu produktu, atrodas Cēsu 1. pamatskolā, Cēsu 2. pamatskolā, Cēsu 2. vidusskolā, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā, Cēsu Valsts ģimnāzijā, Cēsu pilsētas pamatskolā.

 

 

Palīdzi palīdzēt!Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv