Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 12.novembris  


21. un 22. novembrī Argentīnas tango nodarbības Cēsu Izstāžu namā

21. un 22.novembrī plkst. 14.00 Cēsu Izstāžu namā aicināti gan pāri, gan ikviens dejot gribētājs, lai Rainers Golgerta un Kristīnes Brūveres vadībā apgūtu Argentīnas tango deju prasmes.

Argentīnas tango jau kopš daudziem gadu desmitiem tiek dejots visā pasaulē, un tagad populārs kļuvis arī Latvijā. Jau nākamās nedēļas nogalē piedāvājam šo deju apgūt arī Cēsīs.

Rainers Golgerts dzīvo Hamburgā un kopš 18 gadu vecuma dejo un māca tango Vācijā un citās Eiropas valstīs. Kristīne Brūvere ir latviete, kas uzaugusi Vācijā un pirms tango dejošanas nodarbojusies ar cīņas mākslas tehnikām un laikmetīgo deju. Bet tango atradusi ceļu savienot sirds prieku ar interesantu dejošanas tehniku un īpašā veidā vadīt bezvārdu sarunu ar deju partneri.

Dejas nodarbības Cēsu izstāžu namā notiks sadarbībā r viesu namu „Kārļamuiža”. Apmeklējot abas nodarbību dienas dalības maksa pārim – 14Ls, vienu dienu - 10Ls. Individuāliem dejotājiem dalības maksa divas dienas - 10Ls, vienu dienu – 5Ls.

Sīkāka informācija: Nata Livonska 26175509.

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv