Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.aprīlis   Vārda dienu svin: Zina, Zinaīda, Helmuts
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 12.novembris  


17.novembrī jauktais koris WENDEN dzied Latvijai

Godinot Latviju un apliecinot patriotismu un mīlestību tai, Cēsu Kultūras un Tūrisma centra (CKTC) jauktais koris „WENDEN” (diriģente: Marika Slotina – Brante, kormeistars: Zintis Kārkliņš, koncertmeistare: Guna Rācene) 17.novembrī, plkst.17.00 sniegs Latvijas Republikas Proklamēšanas gadadienai veltītu koncertu „AI, ZEMĪTE, TĒVU ZEME” Cēsu Meža skolā.

 

Koncertam par pamatu tiek ņemts iepriekšējos gados izveidotais koncertuzvedums „TE IR TĀ VIETA”, kurš ir papildināts un variēts atbilstoši Latvijas dzimšanas dienas tematikai, ietverot sevī gan patriotiska rakstura un satura kora dziesmas, gan literāras intermēdijas, kurās savu oratormākslu demonstrēs kora dalībnieki. 

 

Koncertprogrammā tiks aptverta plaša sajūtu un emociju gamma, izdziedot gan latviešu kora mūzikas klasikas „pērles”, piemēram, liriski niansēto E.Dārziņa „Minjona”, patriotiski apliecinošās J.Vītola „Beverīnas dziedonis” un „Gaismas pils”, gan mūsdienu komponistu skaņdarbus – I.Kalniņa „Lūgšana” un „Dziesma”, Z.Liepiņa „Mātes karogs”, Z.Liepiņa „Svētī debesīs šo zemi” u.c.

 

Koris ir ļoti liels Latvijas patriots, tādējādi iedibinās tradīcija atzīmēt Latvijas Republikas Proklamēšanas gadadienas, sniedzot koncertus saviem tautiešiem gan Latvijā, gan ārpus Latvijas robežas.

*     2002. gada 18. novembrī sniedz koncertu par godu Latvijas Republikas 84. gada dienai Eiropas Parlamentā , Strasbūrā.

*     2003. gada 16. novembrī dzied Beļģijas Karaļa Dienas svinībās Lježā.

*     2003. gada 17. novembrī sniedz koncertu par godu Latvijas Republikas 85. gada dienai Briselē.

*     2004. un 2005.gadā sniedzam koncertus Latvijā, Cēsīs.

*     2006. gada 17. novembrī sniedz koncertu Latviešu Biedrības namā Maskavā.

*     2007. un 2008.gadā sniedzam koncertus Latvijā, Cēsīs.

*     2009.gada 18.novembrī piedalīšanās Latvijas Vēstniecības  LR Neatkarības pasludināšanas dienai rīkotajā pasākumā Berlīnē.

*     2010. gadā tiek sniegts koncerts Latvijā, Jaunalūksnes pagasta Kolberģu tautas namā.

*     2011.gadā tiek sniegts koncerts Amatas novada Zaubes baznīcā.

 

 

KORA DEVĪZE: „Wendeniešu dzīves ceļu vienmēr ir pavadījusi nenogurstoša darba griba, stiprs entuziasms, gaiši vārdi un ar mīlestību izdziedāta dziesma. Dziesma, kas uzmundrina garu, sasilda sirdi un pacilā dvēseli. Arī tāda dziesma, kas balsta bēdās, remdina sāpēs un veldzē skumjās. Un ir jābūt kaut mazliet trakam uz dziesmu, lai to visu spētu izdziedāt citiem.

 Laikam tādi arī mēs esam...jo...TIE ESAM MĒS!”

 

Koncertā ieejas maksa: Ls 1.00, bet pensionāriem, skolēniem un studentiem Ls 0.70

Uz tikšanos!

Informāciju sagatavoja:

 

CKTC jauktā kora „WENDEN” diriģente

Marika Slotina – Brante

marika.slotina@inbox.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv