Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 12.novembris  


Cēsu novada Jauniešu dome nosvinējusi 10 gadu jubileju

4. novembrī Cēsu novada Jauniešu dome ar pasākumu Cēsu bērnu un jauniešu centra „Spārni” telpās atzīmēja savu 10. pastāvēšanas jubileju. Uz svētkiem bija ieradušies gan bijušie Jauniešu domes biedri, gan Cēsu pašvaldības deputāti un citi sveicēji.

 

Visi klātesošie ar lielu interesi klausījās Antras Bāliņas-Diegas stāstos, gan komiskos, gan pavisam nopietnos, par Jauniešu domes dibināšunu. Klausoties Antrā, vecākajiem biedriem bija iespēja gremdēties patīkamās atmiņās, bet jaunākajiem – uzzināt -  kad, kā un kāpēc tika izveidota Jauniešu dome.

 

Pastāstīt to, kā gājis un kas izdarīts, tika aicināti visi Cēsu novada Jauniešu domes bijušie priekšēdātāji. Arī tie, kuri pašlaik atrodas ārpus Latvijas, ar video palīdzību pavēstīja, kas tika izdarīts viņu laikā. Priekšsēdētāji dalījās interesantos stāstos gan par saviem un savas komandas ikdienas darbiem Jauniešu domē, gan par tik lielu pasākumu plānošanu, kā Jauniešu diena. Interesanti, ka Jauniešu diena ir pasākums, kas ir tradīcija jau no pirmā Jauniešu domes pastāvēšanas gada. Arī Jauniešu dienai šogad bija 10. jubileja.

 

Bildes un video izraisīja īpašu emociju gammu. Tagadējajiem Jauniešu domes biedriem bija interesanti aplūkot fotoattēlus, kuros redzamas Jauniešu mājas telpas pirms remonta. Bija interesanti redzēt un dzirdēt, kā viss bija pašos domes pastāvēšanas pirmajos gados, tas jauniešiem lika saprast, cik nozīmīgu darbu ir ieguldījuši iepriekšējie Jauniešu domes biedri un brīvprātīgie.

 

Tagadējā priekšsēdētāja Elīna Baltskara arī dalījās savā pieredzē, jo, kā izrādās, šajā nepilnajā mēnesī padarīts ir daudz. Tāpat Elīna dalījās arī Jauniešu domes nākotnes redzējumā, kā turpināt attītstīt jauniešu darbu Cēsu novadā – dibinot nevalstisku jaunatnes organizēciju, aktīvi iesaistītoties jaunatnes politikas īstenošanā, realizētjot brīvprātīgo darbu, organizējot pasākumus jauniešiem.

 

Jubilejā jaunieši nonāca pie kopīga secinājuma, ka laiks, kas pavadīts, darbojoties Jauniešu domē, ir neatņemama viņu dzīves daļa. Ir iegūta vērtīga pieredze, jauni draugi, kontakti un lieliski pavadīts laiks.

 

Paldies visiem sveicējiem un laba vēlātājiem! Tagad tik jāgaida, kas būs paveikts vēl pēc 10 raženiem gadiem. J

 

Informāciju sagatavoja:

Zane Šūlmeistere

Cēsu novada Jauniešu dome

 

Foto ieskats no svinībām:
Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv