Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.aprīlis   Vārda dienu svin: Anita, Anitra, Zīle
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 12.novembris  


8.decembrī Ziemassvētku koncerts Cēsu Sv. Jāņa baznīcā ES SKAISTU VIETU ZINU

Evita Zālīte, Marts Kristiāns Kalniņš un Artis Robežnieks 8.decembrī pl.15:00 Cēsu Sv. Jāņa baznīcā aicina uz īpašu Ziemassvētku koncertu „Es skaistu vietu zinu”.

 

Kad zemi apmirdz zvaigznes un mūsu sirdīs iemājo balts prieks, kad vēji aiznes bēdas un sirdīs mīlestību sēj, klāt ir Ziemassvētki, lai ceļš līdz svētkiem būtu īsāks Latvijas Nacionālās operas soliste Evita Zālīte, dziedātājs un komponists Marts Kristiāns Kalniņš kā arī Dailes teātra aktieris Artis Robežnieks gada gaišākos svētkus – Ziemassvētkus gaidot aicina uz mirkli apstāties no ikdienas steigas un ieklausīties skaistākajās Ziemassvētku dziesmās koncertprogrammā „Es skaistu vietu zinu”.

 

 „Ja Tu neesi viens, ceļš vienmēr šķiet īsāks. Iesim kopā šo lai arī tumšo, tomēr skaisto ceļu līdz Ziemassvētkiem. Lai gaisma un siltums Jūsu mājās, lai miers un mīlestība sirdīs”, aicina Artis Robežnieks.

 

Koncertprogrammā „Es skaistu vietu zinu” varēs baudīt gan skaistākās komponista Valta Pūces dziesmas „Es skaistu vietu zinu”, „Ziemassvētki baltajās mājās”, „Bāreņa lūgšana”, "Tik klusa un svēta", "Ir spožums kāds tuvāks", „Nosalušais sunītis”, gan tradicionālās Ziemassvētku dziesmas „Kas ir šis bērns”, „Ne šūpulī greznā”, „Jūs ticīgie nāciet”, „Pār mazo ciemu ielejā”, „Es skaistu rozīt zinu” un citas. Koncertā gaidāms arī īpašs pirmatskaņojums.

 

Marts Kristiāns Kalniņš: „Es ticu mūžīgai apsnigšanai, es ticu saulgriežu sniegam, es ticu Ziemassvētku brīnumam, kuram katra dvēselē ir jāienāk, aicinu būt kopā ar mums koncertos, lai piedzīvotu svētku noskaņu un izdziedātu skaistākās Ziemassvētku melodijas”

 

Pie klavierēm koncertā būs komponists Valts Pūce, savukārt ģitāras pavadījumu nodrošinās Ilze Grunte. Visām koncertprogrammā iekļautajām dziesmām tiek radīti jauni aranžējumi, ikviena melodija pateicoties apvienotajam mūziķu sastāvam iegūs jaunu skanējumu. Klausītāji koncertā varēs dzirdēt ne tikai klavieres, ģitāru, bet arī blokflautas skaņas, kā arī Marta Kristiāna izpildījumā ieskanēsies oboja.

 

Ziemassvētku koncerts „Es skaistu vietu zinu” būs īsta sirds dāvana, kas spēs ikvienu klausītāju aizvest mūzikas brīnumainajā pasaulē.

 

 „Ziemassvētki man nozīmē pāri plūstošu,  bērnišķīgu prieku un pateicību par iespēju dzīvot šo dzīvi. Dziedot  baznīcās es svinu Kristus dzimšanas Brīnumu, kuru nevar saprast, bet katru gadu  var no jauna piedzīvoju kopā ar savas mīļas Latvijas cilvēkiem.”, stāsta Evita Zālīte.

 

 

Biļetes iepriekšpārdošanā 3,Ls „Biļešu paradīzes” kasēs, pasākuma dienā pirms koncerta 4Ls

 

Aicinām biļetes iegādāties laicīgi, tas ir lētāk un izdevīgāk.

 

Ar skanīgām un visiem zināmām dziesmām atvērsim durvis Ziemassvētkiem!

 

 

Koncerta producents:

Sandis Mohovikovs

Tālr. 29131458Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv