Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.jūlijs   Vārda dienu svin: Uldis, Ulvis, Sandis, Sandijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2005.gada 12.decembris  


Tikšanās par 200 dienu pasākumu rīkošanu 28.decembrī

Cēsis                                                                                                     2005.gada 12.decembrī

 

Informāciju sagatavoja Jana Velvele, Cēsu domes sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Trešdien 14.decembrī, Cēsu 800 gades pasākumu organizatore Jolanta Borīte Rīgā tiksies VAS Latvijas pasts sabiedrisko attiecību un marketinga speciālistiem, lai pārrunātu 28.decembrī Cēsu 800gades sagaidīšanas 200 dienu pasākumu norisi.

 

28.decembrī, kad tieši aprit 200.diena pirms 800gades svinībām, Cēsu pilsētas dome, a/s Latvijas pasts un Preses nama tipogrāfija klajā laiž pastkaršu komplektu „Vēstījums draugam”. Atklātņu komplektā būs 25 labākie Cēsu bērnu zīmējumu konkursa „Mana Cēsu pastkarte” uzvarētāju darbi, un tā izdošanas mērķis ir vēstīt un aicināt ciemos uz Cēsu astoņsimtgadi nākamajā vasarā. 200 dienās līdz ar pastkaršu komplekta izdošanu sāksies Latvijas pasta akcija: kurš nosūtīs visvairāk atklātnītes ar šo vēstījumu, uz 100 dienām pirms svētkiem saņems Cēsu domes un Latvijas Pasta balvas. Atklātņu komplektu varēs iegādāties Cēsu pasta nodaļā.

 

Kā ziņots iepriekš VAS Latvijas pasts ir Cēsu 800 gades sadarbības partneris. Latvijas Pasts no savas puses ir apņēmies ņemt dalību skolēnu radošo darbu izdošanā pastkaršu komplektā šā gada 28.decembrī - uz Cēsu 800 gades 200 dienu svinībām, kā arī 2006.gadā laist klajā pastmarku komplektu, uz kura būtu attēloti Cēsu atpazīstamākie objekti. Galvenie sadarbības pasākumi plānoti 100 dienas pirms 800gades, kad cēsnieki ar Latvijas Pasta starpniecību izsūtīs visiem saviem draugiem un draugu draugiem ielūgumus piedalīties lielajās Cēsu svinībās.

           

Šā gada 4.martā abas puses noslēdza Cēsu 800 gades sadarbības līgumu.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv