Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.aprīlis   Vārda dienu svin: Edgars, Danute, Dana, Dans
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2005.gada 12.decembris  


Svarīgas uzvaras volejbolā un florbolā

 

 

   Lielisku spēli pret augstākās līgas līderiem „Ķekavu” sestdien 10.decembrī aizvadīja „Cēsis/Lekrings” florbolisti, kas guva uzvaru izbraukumā ar rezultātu 6 : 5.

   Mūsējie izvirzījās vadībā pirmajā trešdaļā, kas noslēdzās ar rezultātu 3 : 2. Otrajā trešdaļā mājinieki  vispirms panāca izlīdzinājumu, bet pēc tam pārņēma vadību ar 4 : 5. Izšķirošie notikumi norisinājās pēdējā trešdaļā, kurā mūsējie guva divus bezatbildes vārtus. Vispirms Artis Malkavs panāca neizšķirtu, bet mača izskaņā, Jānis Freivalds ar aktīvu darbību, nopelnīja soda metienu, ko precīzi realizēja  Andris Malkavs. Viņam tie bija trešie vārti šajā spēlē.

 

    „Cēsis/Cēsu alus” volejbolisti  šogad pēdējās SCHENKER līgas spēles aizvadīja izbraukumā Igaunijā. Vispirms mūsējie ar 1 : 3 piekāpās Tallinas „Sylvester”, bet svētdien spraigā cīņa ar 3 : 1 pārspēja Cēsu sadraudzības pilsētas Rakveres „Aeroc”.

Līdz ar to līgas tabulā „Cēsis/Cēsu alus” pakāpās uz devīto vietu un saglabā labas iespējas nākošajā gadā pacīnīties par vietu astotniekā.

 

Andris Vanadziņš

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājsAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv