Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2005.gada 12.decembris  


Pamatīgs zaudējums pret „Rīga 05”

 

   Aizvadītajā sestdienā 10.decembrī smagāko zaudējumu šosezon piedzīvoja „Cēsis/Remarks” basketbolisti. Mājas spēlē viņi atzina LBL līdervienības „Rīga 05” pārākumu ar gluži nepieklājīgu rezultātu 54 : 110.

    Ar augstas klases spēlētājiem nokomplektētajai  galvaspilsētas domes dāsni atbalstītajai „Rīga 05” būtu jāspēlē Baltijas basketbola līgā, jo pašmāju LBL līdzvērtīgu pretinieku viņiem nav.  Cēsīs galvaspilsētas klubs ieradās labākajā sastāvā, labi noskaņojušies cīņai un jau ar pirmajām mača minūtēm viesvienības līderi Sandis Valters, Trojs Ostlers, Kaspars Bērziņš un reaktīvai Rodnejs Bilaps nodrošināja rīdziniekiem pārliecinošu vadību. Cēsnieki nekādi nespēja apspēlēt viesu kustīgo un agresīvo aizsardzību, bieži zaudēja bumbas pat netiekot līdz metienam. Pēc pirmajām divām ceturtdaļām „Rīga 05” pārsvars bija 26 punkti. Diemžēl arī mača otrajā  pusē, pārsvarā spēlējot viesvienības jaunajiem basketbolistiem, mūsējie tā arī nespēja saņemties un kaut nedaudz piebremzēt „Rīgas” ofensīvu. Rezultātā sagrāve un viela pārdomām treneriem un spēlētājiem. Rezultatīvākie „Cēsis/Remarks” rindās bija Iļja Kiseļovs – 13 punkti, pa 8 punktiem guva Gundars Rauza, Ivo Pūce un Kristaps Šurkus.

   Neveiksmi izbraukuma spēlē Liepājā piedzīvoja arī dāmu basketbola komanda, kas piekāpās mājiniecēm ar rezultātu 68 : 80.  Iespējams tālā ceļa iespaidā cēsnieces neveiksmīgi aizvadīja mača pirmo pusi. Pēc pārtraukuma, uzlabojot darbību uzbrukumā un aizsardzībā pārņēma iniciatīvu un pēdējā ceturtdaļā sāka strauji deldēt rezultāta starpību, taču izlieto ūdeni sasmelt nepaguva. Rezultatīvākās Cēsu komandā bija Ieva Trekše – 18 un Karlīna Nīmane – 16 punkti.

 

Andris Vanadziņš

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājsAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv