Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.jūlijs   Vārda dienu svin: Lija, Olīvija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 12.decembris  


12.decembrī svinīgi tika atklāta jaunā Cēsu pilsētas sporta skolas interneta mājas lapa www.cesusportaskola.lv

Jaunajā interneta mājas lapā www.cesusportaskola.lv iespējams atrast dažādu informāciju par sporta skolu, aktualitātēm un sasniegumiem. Interneta lapā ir ievietota arī foto galerija, sporta aktivitāšu pasākuma plāns visam gadam, sacensību laureāti un rezultāti. Lapā iespējams iegūt informāciju par skolas darbības vēsturi un kontaktinformāciju.

 

Nepilnas dienas laikā skolas mājas lapu aplūkojuši jau pirmie 615 apmeklētāji.

 

Cēsu pilsētas sporta skola dibināta 1952. gadā un ir trešā vecākā sporta skola Latvijā. Pašlaik

Skolā piedāvā 12 akreditētas sporta programmas bērniem un jauniešiem vecumā līdz 25 gadiem. Cēsu pilsētas sporta skolā darbojas 10 sporta nodaļas, un kopējais audzēkņu skaits sasniedz 1095. Iestādē organizē mācību-treniņu nodarbības, mācību-treniņu nometnes un dažāda veida sporta sacensības. Sporta skolas audzēkņi regulāri piedalās Vidzemes, Latvijas un dažādās starptautiskās sacensībā un ir Olimpisko spēļu, Pasaules un Eiropas čempionātu dalībnieki. Skolas absolventiem tiek izsniegti diplomi par profesionālās izglītības programmas apguvi attiecīgā sporta veidā.

 

Informāciju sadarbībā ar www.cesusportaskola.lv

sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677, 28645386

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv