Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.jūlijs   Vārda dienu svin: Lauma, Ilvars, Halina
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 12.decembris  


Cēsu mākslinieki un radošie uzņēmēji pieredzes apmaiņā uz Tartu

9.decembrī trīspadsmit Cēsu mākslinieki un radošo nozaru pārstāvji piedalījās Cēsu-Tartu savstarpējā projekta „Mākslinieki un radošie uzņēmēji reģionālai attīstībai” atklāšanas seminārā Tartu Radošo Industriju centrā.

 

Delegācijas vidū bija Cēsu pilsētas Mākslas skolas, nevalstisko organizāciju un kultūras nozares uzņēmumu pārstāvji. Cēsu delegācija iepazinās ar Tartu Radošo Industriju inkubatora un amatnieku apvienības „Antonija ģilde” darbības principiem.

 

Cēsu dalībniekiem bija iespējams pārrunāt sadarbības iespējas ar Tartu māksliniekiem un radošajām organizācijām – Tartu mākslas un mūzikas skolām, Tartu kultūras centru, Leļļu muzeju un citiem Tartu aktīvās kultūras dzīves veidotājiem. Ar šīs jaunuzsāktās sadarbības rezultātiem abu pilsētu iedzīvotāji varēs iepazīties nākamajā gadā, apmeklējot abu valstu mākslinieku kopīgi veidotos koncertus un izstādes gan Cēsīs, gan Tartu.

 

Projekta „Mākslinieki un radošie uzņēmēji reģionālai attīstībai” galvenais mērķis ir palielināt dažādu jomu mākslinieku nozīmi un lomu vietējo sabiedrību attīstībā, izmantojot mākslinieku radošo pieeju sabiedrības sociālo, vides un kultūras problēmu risināšanā. Otrs būtisks projekta uzdevums ir veidot ilgtermiņa kultūras apmaiņu starp māksliniekiem un kultūras organizācijām Cēsīs un Tartu.

 

Projekta īstenotāji ir pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”, Tartu Radošo Industriju centrs un biedrība „Mākslas izglītības centrs Trīs Krāsas”. Projekts tiek realizēts ar Eiropas Savienības Igaunijas-Latvijas programmas finansiālu atbalstu.

 

 

Papildus informācija:

Ilona Asare

Projekta vadītāja

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

Tel.64127755, 27878275

Ilona.Asare@cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv