Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 15.jūlijs   Vārda dienu svin: Egons, Egija, Egmonts, Henriks, Heinrihs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 12.decembris  


Cēsīm „Melno gulbju” sienas Kalendārs 2013 gadam

Cēsniekiem un pilsētas viesiem sarūpēta skaista dāvana Ziemassvētkos. No 21.decembra klajā nāks melnbalts Cēsu kalendārs 2013.gadam. Kalendārs īpašs ar to, ka tajā redzamās modeles ir cēsnieces, kuras drosmīgi ļāvušās mākslinieciskām pārvērtībām iemiesojoties „melno gulbju” tēlā visos gadalaikos.

 

Kalendāra mērķis ir iepazīstināt ar skaistākajām atpūtas vietām un apskates objektiem Cēsīs, vēršot uzmanību, ka Cēsis vēsturiska un īpaša ar savu mazpilsētas šarmu. Melnbaltajos foto var aplūkot majestātisko Livonijas ordeņa mūra pili – Cēsu lepnumu, Cēsu muzeja seno lietu pasauli, Cēsu jaunās pils greznāko telpu Lielo salonu, arī pilsētas parkiem un Rožu laukumam šajā kalendārā ir savs stāsts stāstāms.

 

„Cēsu Kalendārs 2013” ir mūsu stāsts par pilsētu, kurā dzīvojam, strādājam, kurā esam. Cēsis - mūsu mīļās mājas, dieva radīta vieta ar cilvēka radītām celtnēm un būvēm no senatnes līdz mūsdienām. No senatnes, kuru cienām, pieminam un cenšamies turēt godā, lai nodotu nākamajām paaudzēm un lepojoties rādītu ikvienam pilsētas viesim, līdz šodienas Cēsīm ar mākslas un mūzikas pilsētas slavu. To veidojuši esam mēs visi, taču tās noturēšana ir prasījusi un aizvien vēl prasa ne mazums pūļu. Mēs, cēsnieces, nebaidāmies lidot domās, darbos, eksperimentos, un novēlam to darīt arī Jums,” uzrunā raksta Cēsu Kultūras un Tūrisma centra dāmas, kalendāra „melnie gulbji”.

 

Kalendāra māksliniecisko koncepciju veidojušas Gundega Skudriņa un Dina Irkle.

 

Kalendāru varēs iegādāties ar š.g. 21.decembri Cēsu Tūrisma informācijas centrā (Pils laukums 9).

Foto: Māris Irklis
Kalendāra dizains: Madara Platā

 

 

Informāciju sagatavoja:

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.64127636,28342115

e-pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv