Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.jūlijs   Vārda dienu svin: Anrijs, Arkādijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 13.janvāris  


Cēsu pilsētas Jauniešu dome piedalās raidijumā "Jauniešu zupa"

Radio Valmiera ēterā ir nācis jauns raidījums "Jauniešu zupa", tajā klausītāji tiek informēti par aktualitātēm jauniešu vidū, kultūras, sporta un izklaides pasākumiem, sarunas ar interesantiem un kolorītiem skolēniem un studentiem.

 

Stundas garumā „Jauniešu zupā" var uzzināt, kā lietderīgi pavadīt brīvo laiku, apmeklējot gan kultūras un izklaides, gan sporta pasākumus. Neizpaliek arī sarunas par izglītības iestāžu skolēnu pašpārvaldēm, kas realizē ne mazums lielisku ideju. Atraktīvajā raidījumā klausītāji var iepazīt skolēnus un studentus ar interesantiem vaļaspriekiem, kuri dalās savā pieredzē un par saviem hobijiem labprāt stāsta arī citiem.

 

Katru otro nedēļu „Jauniešu zupā" viesosies Valmieras Jauniešu domes pārstāvji, savukārt reizi mēnesī par aktualitātēm stāstīs Vidzemes Augstskolas Studentu apvienības pārstāvji.

 

Cēsu pilsētas Jauniešu dome arī tiek aicināta piedalīties raidījuma izveidē un reizi mēnesī informēt Radio Valmiera klausītājus par aktualitātēm Cēsīs.

 

Vakar, 12. 01. 2009., 19:00, ēterā izskanēja pirmais raidījums ar Cēsu pilsētas Jauniešu domes piedalīšanos. Jaunieši radio klausītājus informēja par Sporta skolas, Kultūras nama, Vidzemnieka, Fonokluba plānotajiem pasākumiem un aicināja radio klausītājus tos apmeklēt. Kā arī Jauniešu domes jaunieši informēja par slidotavu Cēsīs un aicināja apmeklēt arī to. Kā īpašais viesis uz raidījumu tika uzaicināta Cēsu pilsētas Jauniešu domes priekšsēdētāja Egita Gaile. Egita radio klausītājus iepazīstināja ar Jauniešu domes darbību, plānotajiem pasākumies, pagājuša gadā paveikto un Jauniešu Mājas darbību.

 

Raidījuma „Jauniešu zupa" atkārtojumu Radio Valmiera ēterā klausieties svētdienu, 18.01.2009., plkst.10.00.

 

Ja arī Jūs gribat informēt par aktualitātēm Cēsīs un plānotajiem pasākumiem Jūsu organizācijās sūtiet: jauniesudome@cesis.lv, norāde Jauniešu zupa.

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv