Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 28.februāris   Vārda dienu svin: Skaidrīte, Skaidra, Justs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

















Top.LV

Latvijas Reitingi







2008.gada 13.februāris  


FONOFEST šogad notiks jūnijā

Šovasar 27. un 28. jūnijā Cēsu rajona „Uplandos” jau 4. reizi notiks jauniešu iecienītais Mūzikas un sporta festivāls FONOFEST.

 

Lai gan iepriekšējās reizes festivāls noticis jūlijā vidū, šogad norises laiks sakarā ar Dziesmu un deju svētkiem nedaudz mainījies, un FONOFEST sevi piesaka pēdējā jūnija nedēļā. Tā kā tas ir tikai dažas dienas pēc Jāņiem, likumsakarīgs ir sauklis „Ballīte nedēļas garumā!”

 

Tiek kliedētas arī baumas par to, ka festivāls varētu notikt tikai 1 dienu. „Izvērtējot iepriekšējo gadu pieredzi, sapratām, ka tieši šāds festivāla formāts ir mūsu mērķauditorijai piemērotākais, tāpēc arī šogad festivāls sāksies piektdienas pēcpusdienā un turpināsies līdz pat svētdienas rītam,” skaidro festivāla rīkotājs Lauris Sildniks.

 

Pagaidām gan vēl netiek atklāts, kādas grupas piedalīsies šī gada festivālā, taču organizatori sola, ka pārsteigumi būs un tiek strādāts, lai FONOFEST IV būtu vēl labāks un apmeklētājiem saistošāks nekā visi iepriekšējie.

 

Sīkāka informācija jau tuvākajā laikā būs pieejama www.fonofest.com

 

Kontaktinformācija:

t. 26549511

 



Atpakaļ...



     Aktualitātes

     Pasākumi




     Ziņu arhīvs
 




















© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv