Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 13.jūlijs   Vārda dienu svin: Margrieta, Margarita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 13.marts  


Cēsu pilsētas Vides attīstības padome novērtē gada laikā paveikto

 

Cēsu pilsētas domes sēdē izskatīta informācija par Vides attīstības padomes pagājušā gada veikumu.

 

Vides attīstības padome pagājušajā gadā sniegusi dažādus ieteikumus, ierosinājumus un izvērtējumus Cēsu pilsētas domei un tās izpildstruktūrām vides attīstības efektīvai plānošanai Cēsu pilsētā. Tāpat Vides attīstības padome veidojusi veiksmīgu sadarbību ar Cēsu nevalstiskajām organizācijām, piedaloties vides sakopšanas talkās un veidojot diskusijas par vides jautājumiem.

 

Gada laikā notikusi arī izbraukuma sēde Valmierā, kur vides speciālisti iepazinās ar Valmieras pilsētvides komisijas darbību, analizēja Valmieras pilsētvides attīstības tendences, ar mērķi izskatīt Cēsu Vides attīstības padomē jautājumus saistībā ar pilsētas māksliniecisko noformējumu.

 

Jāpiemin, ka pagājušā gada septembrī ar Eiropas Savienības atbalstu notika divu dienu konference „Pilsētu ekosistēmas attīstības procesi un daudzveidība”, kur par piemēru ņemot Cēsu pilsētas Gaujasmalu, tika diskutēts par pilsētu dabas vides un ekonomisko interešu mijiedarbību.

 

Vides attīstības padome atzinusi, ka turpmāk būtu nepieciešams uzlabot sadarbību ar izglītības iestādēm, un risināt ar pilsētas tālāko attīstību saistītos jautājumus, kā arī darba kārtībā vairāk būtu jāiekļauj jautājumi, kas saistīti ar kultūrvēsturisko pieminekļu apsaimniekošanu.

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr. 4121677; 28645386

laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv