Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.jūlijs   Vārda dienu svin: Anrijs, Arkādijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 13.marts  


Cēsīs plāno auto novietošanu pilsētas ielās

Cēsu pilsētas dome pieņēmusi lēmumu noteikt maksas autostāvvietas statusu Cēsīs Rīgas ielas posmā no ēkas Nr.8 līdz Rožu laukumam, ar mērķi atvieglot preču piegādes transporta piebraukšanu objektiem Rīgas ielā un personīgo automašīnu novietošanu, kā arī veicināt uzņēmējdarbības attīstību pilsētā.

 

Jaunās maksas autostāvvietas darba laiks noteikts no pirmdienas līdz sestdienai, laika posmā no plkst. 8:00 līdz 17:00. Tāpat pašvaldība apstiprinājusi maksu par autotransporta līdzekļa novietošanu: tā jaunajā stāvvietā uz laiku līdz vienai stundai izmaksās Ls 0,50, minimālā maksa par transporta novietošanu būs Ls 0,15. Autostāvvietā darbosies biļešu maksas automāti. Tiks izsniegtas arī bezmaksas caurlaides auto novietošanai 30 minūtes dienā preču piegādes transporta līdzekļiem. Pārējā laikā automašīnas iespējams novietot visā Rīgas ielas garumā, maksājot par transporta līdzekļu novietošanu, atbilstoši iepriekš minētajiem apstiprinātajiem tarifiem.

 

Autotransporta stāvvieta savu darbu uzsāks pēc Rožu laukuma rekonstrukcijas darbu veikšanas. Auto būs paredzēts novietot paralēli gājēju ietvei namīpašumu numerācijas pāra pusē.

 

Pilsētā ir uzstādīti 11 elektroniskie laika skaitītāji. Maksa par vienas stundas izmantošanu pilsētas vēsturiskajā centrā ir 0,5 Ls/h, bet pārējās pilsētas maksas autostāvvietās 0,4 Ls/h.

 

Auto maksas stāvvietas Cēsu pilsētā ir izvietotas ar mērķi mazināt transporta blīvumu pilsētas centrā, lai būtu iespējams novietot automašīnu uz brīdi un neveicināto to ilgstošu stāvēšanu centrā. Ienākumi, kas gūti no maksas stāvvietām tiek ieguldīti pilsētas infrastruktūras attīstībā.

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību nodaļa

Tālr. 4121677;

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv