Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.jūlijs   Vārda dienu svin: Antra, Adele, Ada
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 13.marts  


Starptautiskā deju festivāla koncerts 14.martā

14. martā plkst. 17.00 Cēsu Kultūras centrā senioru un vidējās paaudzes deju kolektīvu Starptautiskais festivāls/koncerts.

Jau kopš 2000. gada deju kolektīvu „Dzirnas” un „Saulgrieži” vadītāja Ruta Paulsone rīkojusi divus dažādus pasākumus, februārī vidējās paaudzes deju kolektīvu sadancošanas svētkus „Muļķe sirds”, bet martā senioru deju kolektīvu koncertu „Kam nav 100, tas var!”.

 

Šajā koncertā abi pasākumi būs apvienoti vienā kopīgā, draudzīgā sadancošanas festivālā. Rīta cēliens dejotājiem paies apvienojoties meistarklasē un iemācoties cittautu dejas, savukārt vakarā skatītājiem tiks piedāvāts krāšņs koncerts.

 

Pirmajā koncerta daļā, „Kam vēl nav 100, tas var”, būs senioru deju kolektīvu sadancošana. Latvijas deju kolektīvi „Sidrabdancis”, „Saiva”, „Saulgrieži” (Saulkrati), „Dzirnas” deju soli vīs ar Radivilišķu kultūras centra tautisko deju kolektīvu „Patrepselis” (Lietuva) un Marjama kultūras centra deju kolektīvu „Laaberjalg” (Igaunija). Ciemosies arī bērnu tautas deju kolektīvs „Pipariņš” no Drabešu sākumskolas, bet jautrāku toni pasākumā uzturēs Radvilišķu kultūras centra kapela „Radvija” (Lietuva)!

 

Otrajā pasākuma daļā, „Muļķe sirds”, uzstāsies vidējās paaudzes deju kolektīvi ar interesantām aktivitātēm – atraktīvs sveiciens skatītājiem. No Latvijas sadancosies „Miķelis”, „Trejdeviņi Baloži”, „Iecava”, „Saime”, „Sānsolis” un „Saulgrieži”. un viesi no Lietuvas – Radvilišķu kultūras centra tautisko deju kolektīva „Šelmiai”. Deju soļos ielikts stāsts par to, ka labi ir dejot, kustēties un vecumam nav nozīmes!

 

„Muļķe sirds! Tā grib diet un mīlēt, un vēl zvaigznēs spīdēt! Jo zvaigznes spīd arī tad, kad tās neredz...” – Ruta Paulsone.

 

Atnāc un arī Tu, izbaudi labestīgo gaisotni, kurā dejotāji kam vēl nav simts izdejos muļķes sirds taktis!

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras centra reklāmas speciāliste

tel. 64122431

e – pasts: daiga@kulturcentrs.lv

www.kulturcentrs.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv