Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 13.marts  


NeSniega diena 2012

Jau trešo gadu  Cēsu novada Jauniešu dome rīko aktīvu pasākumu svaigā gaisā- „Sniega diena”. Šogad pasākums ir pārvērties par „NeSniega dienu”, kas norisināsies Cēsu pils parkā, skolēnu brīvlaikā piektdienā, 16.martā pulksten 14:00 (reģistrēšanās no 13:30). Pasākuma mērķis ir veicināt aktīvu atpūtu Cēsu pilsētā un lieliski pavadīt pēcpusdienu svaigā gaisā!

„NeSniega dienā” komandām 2 cilvēku sastāvā būs iespēja piedalīties gumijnieku tālmešanā, izmēģināt „jocīgās slēpes”, kausēt sniegu, pārbaudīt erudīciju un vēl daudz ko citu! Darbosies arī Cēsu novada HIV/AIDS kabineta rīkotās aktivitātes!

Lai piedalītos un iegūtu lieliskas balvas, Tev ir jāsarunā vēl 1 draugs, kas būs Tavā komandā, jāsaģērbjas piemēroti aktivitātēm ārā un 16.martā 13:30 jāierodas Cēsu pils parkā, neaizmirstot paņemt līdzi labu garsatāvokli un smaidu!

 Lai siltāk un jautrāk, būs tēja un maizes cepšana ugunskurā!

Vairāk informācijas: jauniesudome.wordpress.com. Tiekamies „NeSniega dienā”!

Sagatavoja

Terēze Elpere

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv