Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 30.marts   Vārda dienu svin: Nanija, Ilgmārs, Igmārs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 13.marts  


29.martā Cēsīs ar koncertu viesosies INESE GALANTE un INNA DAVIDOVA

29.martā 19:00 Cēsu 2.pamatskolā(Gaujas iela 45, Cēsis) muzicēs Inese Galante un Inna Davidova(klavieres). Programmā - garīgā mūzika, fragmenti no operām, romances.

 

Ineses Galantes dabiski siltā balss dziedātājas karjeras sākumā bija viegla un liriska, bet laika gaitā tā ieguvusi dramatiskas krāsas, reizē nezaudējot lidojuma elpu un sirsnību. Kādā intervijā viņa sacījusi tā: “ Tādēļ jau mēs  dzīvojam – lai atvērtu cilvēku sirdis, lai ieietu viņu prātos un jūtās, aizskartu nervus, liktu gan iegrimt sen aizmirstās emocijās un izjūtās, gan pacelties spārnos virs pelēkās ikdienas, virs šīs brutālās dzīves…”. Viņas dziedāšanā cilvēki smeļas dvēseles spēku. “Es vēlos jūs paņemt savā pasaulē”, – tā saka dziedātāja savai publikai. Šajos vārdos mēs jūtam mākslinieces īpašo talantu atklāt katrā klausītājā arvien jaunas skaistuma uztveres spējas.

 

Inna Davidova ir dzimusi koncertmeistare. Viņas muzicēšanas manierei ir raksturīgs jūtīgums un stilistiska noteiktība. Vislabprātāk Inna sadarbojas ar dziedātājiem. Vokālajā kamermūzikā pianiste cenšas rast vēl nestaigātus ceļus. Viņas veidotajās koncertprogrammās ir dramaturģiskais kodols un iekšēja attīstības loģika, ko nosaka gan viņas koncertmeistares fantāzija, gan dziļās zināšanas. Inesei Galantei viņas partneru vidū ir īpaša vieta. 

 
Biļetes iepriekšpārdošanā Biļešu Serviss kasēs, biļetes cena: Ls 5, 7, 10-
Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties arī Cēsu Tūrisma informācijas centrā(Pils laukums 9)

Pasākuma ilgums 2h, ieeja pasākumā no plkst.18:00

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv