Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 13.jūlijs   Vārda dienu svin: Margrieta, Margarita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 13.marts  


B.Brittena „Mazais skursteņslauķis” kopā ar LNO solistiem un Vidzemes kamerorķestri.BIĻETES IZPĀRDOTAS

„Vai esat dzirdējuši par mazo puisēnu Semu, kuru nopircis ļaunais Bobs un Klems? Par Sema tuvāko darbu līst skurstenī un baltu to mēzt? Par dusmīgo Miss Begotu arī nē? Par bērniem – Džoniju, Hjūzu un Sofiju, kam sirdis tik labas, lai glābtu Semu no ļaunajiem vīriem? Vai kopā ar pūcēm, ūbelēm, gārņiem un žubītēm esat jau dziedājuši Nakts dziesmu, kas ilgi ausīs vēl skan?” – kas zina, vai gluži tā, vai citādi bērnus pirms daudziem gadiem uzrunājis angļu komponists Bendžamins Brittens. Un visticamāk saņēmot atbildi „nē”, tūlīt arī ķēries pie darba, lai Ērika Krozjē stāstu par mazo zēnu – skursteņslauķi pārvērstu mūzikas skaņās. Un ātri vien opera „Mazais skursteņslauķis” daudzu gadu garumā bērniem ne tikai Anglijā, bet visā pasaulē kļūst par izcilu veidu, kā iepazīt dižo mūzikas žanru - operu.

 

Latvijā B.Brittena „Mazais skursteņslauķis” iestudēts 80.gados LNO un Siguldas Opersvētkos 2004.gadā. Taču nu atkal izaugusi jauna paaudze, kam šis muzikālais darbs sagādātu daudz jauku brīžu. Tieši tāpēc Latvijas Koncertiem ir tas gods piedāvāt operu (koncertizpildījumā) Cēsu mazajiem un ne tik mazajiem klausītājiem.

 

Izrāde Cēsu skatītājiem tiks piedāvāta 2012.gada 10. aprīlī plkst.14:00 Cēsu 2. Pamatskolā (Gaujas iela 45, Cēsis). BIĻETES IZPĀRDOTAS!

 

Uzveduma mākslinieciskais vadītājs, kas stāsies arī Vidzemes kamerorķestra priekšā, būs diriģents Andris Veismanis. Rīgas Doma Kora skolas meiteņu koris (diriģente Aira Birziņa) un vairāki dziedošie puikas kļūs par operas varoņiem. Gan labo, gan ne tik labo varoņu tēlos iejutīsies LNO solisti: Andris Lapiņš, Laura Grecka, Armands Siliņš, kā arī JVLMA studentes Laura Sivgale un Monta Martinsone.

 

Uz tikšanos koncertā!

 

Biļetes cena: Ls 0,70 -

Iepriekšpārdošana Cēsu Tūrisma informācijas centrā no 20.marta

Kolektīvu pieteikumi, vietu rezervācija Inga Kreile 64122537 vai inga.kreile@cesis.lv

 

Koncertuzvedumu Cēsīs organizē Latvijas koncerti sadarbībā ar Cēsu Kultūras un Tūrisma centru.

 

Koncertuzveduma informatīvie atbalstītāji: radio SWH, SIA Anigma, Birojs A&B

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.64127636;28342115

e-pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv