Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 13.aprīlis  


Balso par Cēsu takām letonika.lv projektu konkursā „LATVIJAS KULTŪRVIDES TAKAS”

Balso par Cēsu takām letonika.lv  projektu konkursā „LATVIJAS KULTŪRVIDES TAKAS”

 

Portāls letonika.lv  aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju novērtēt projektu konkursa „LATVIJAS KULTŪRVIDES TAKAS”  dalībnieku paveikto, nobalsojot par interesantāko un skaistāko Latvijas TAKU.

 

Cēsu novads piedalās ar trīs projektiem.

Projektos ”Gaujas iela Cēsīs” un „Palasta iela Cēsīs” iekļauti 8 nozīmīgākie apskates objekti, kuri pēc projektu veidotāju domām ir interesanti un apskatāmi.

Plašāks projekts ir „Kino taka” ar 75 apskates objektiem. Tas ir apjomīgs pētījums par vietām, kur Cēsu apkārtnē ir filmētas latviešu filmas, kuras jau  gadu desmitiem ir skatītāju iemīļotas.

 

Balsošana par TAKĀM . Balsošana noritēs laikā no 26. marta līdz 19. aprīlim.


Publiskās balsošanas rezultāti tiks apkopoti un summēti ar projekta Latvijas kultūrvides TAKAS žūrijas vērtējumu.

 

*„No visas Latvijas kopumā saņemti 360 aizraujoši stāsti par Latviju,” informē projekta vadītāja Projekta vadītāja Baiba Altena. „Esam ļoti iepriecināti par rezultātu un atsaucību, kādu šis projekts ir ieguvis. Iesūtītās TAKAS Letonikā ir pieejamas jau no aizvadītā, 2011. gada oktobra mēneša. Vislielākais gandarījums ir par to, ka TAKAS ir vienas no populārākajiem resursiem letonikā, kuras ir labi apmeklētas. Ja mēnesī Letonikai ir ap 100 tūkstošiem apmeklētāju, tad TAKAS apmeklē katrs septītais uzziņu resursa lietotājs. „Kino karte” ar vairāk kā 70 skaistām fotogrāfijām no vietām, kur Cēsu apkārtnē ir filmētas latviešu filmas, „Pa Valkas bānīša pēdām”, „Roja bērnu acīm”, „Daugavpils pievilcības noslēpumi”, „Daugavas taka”, „Sēļu elpa Sēlpils Boļānos”, „Velo Liepāja”, „Rogāļu gravas 7 brīnumi”, ir tikai neliela daļiņa no tās Latvijas, ar kuru ļoti dažādu vecumu Latvijas iedzīvotāji lepojās. Īpašs paldies nenogurdināmajiem TAKU projekta kuratoriem: Guntai Romanovskai, Aelitai Ramanei, Ievai Ignatovai, Ilonai Skorodihinai”, stāsta projekta vadītāja Baiba Altena.

 

Izmantoti materiāli no interneta vietnes www.letonika.lv

 

 

Informāciju sagatavoja:

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.64127636;28342115

e-pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv