Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 28.marts   Vārda dienu svin: Gunta, Ginta, Gunda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 13.aprīlis  


Cēsu novadā Lielajai talkai liela atsaucība

Jau drīz, 21.aprīlī visā Latvijā notiks Lielā talka. Cēsu novadā kā allaž tai ir liela atsaucība ir pieteiktas un apzinātas 28 talkas vietas. Kā stāsta Lielās talkas koordinatore Cēsu novada pašvaldības Ainavu arhitekte Dace Laiva šogad talkas akcents ir ūdenskrātuvju sakopšana tāpēc Vaives pagastā paredzēts tīrīt Dāvida avotu apkārtni, Rīdzenes ciema dīķi, Cēsu Olimpiskā centra sportiskā talcinieku brigāde attīrīs Vaives upi centra teritorijā. Cēsīs paredzēts sakopt dīķus, Avotu ielejas parku, Pirtsupīti, Vintergravu, Rūcošo avotu.

  Kā atzīst D. Laiva, ļoti aktīvi talkai gatavojas novada izglītības iestādes – skolu, profesionālās vidusskolas, sporta skolas, Rīgas Tehniskās universitātes Cēsu filiāles kolektīvi. Līvu un Rāmuļu skolu audzēkņi sakops Krīvu un Rāmuļu ceļu apkārtni, Cēsu skolēni talkos Vācu un Bērzaines kapos, Avotu ielejas parkā, sakops dzelzceļa apkārtni kā arī citas vietas pilsētā.

  Protams, Lielajā talkā strādās arī iestāžu kolektīvi, biedrības entuziastu grupas, NBS Instruktoru skolas spēcīga un labi apmācīta talcinieku triecienvienība. Jauna Talkas vieta šogad būs vecpilsēta. Pēc namu īpašnieku un iedzīvotāju ierosinājuma, iztīrīt vecpilsētas pakšus, žogmales un laukumus, Baznīcas ielā tiks novietots lielais konteiners iekrāto drazu savākšanai.

  Pēc talkas no pulksten 12.00 visi aicināti pulcēties Rožu laukumā, kur būs tradicionālais NBS Instruktoru skolas meistaru gatavots stiprinošais talcinieku cienasts. Par izglītojoši izklaidējošām aktivitātēm būs parūpējušies Cēsu jauniešu domes entuziasti.

  Tie, kas vēl nav izlēmuši kur talkot, var ielūkoties Lielās talkas kartē mājas lapā www.talkas.lv un noskatīt vietu, kur pastrādāt. Un vēl var pieteikties talkai zvanot uz pašvaldības iedzīvotāju apkalpošanas centru – 64161800 vai talkas koordinatorei Dacei Lavai – 64127538.

 

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciālists

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv