Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.aprīlis   Vārda dienu svin: Daira, Dairis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 13.maijs  


Muzeja nakts ievaros baznīcā skanēs Rīgas Biznesa skolas koncerts „Sapņi un mīlestība”

14.maijā plkst.19.00 Cēsu Sv. Jāņa baznīcā izskanēs Rīgas Biznesa skolas koncerts „Sapņi un mīlestība”

 

Koncertprogrammā „Sapņi un mīlestība” skanēs mīlestības dziesmas RBS jauktā kora un solistu izpildījumā. Programmas mākslinieciskais vadītājs ir Gints Ceplenieks, diriģente — Margarita Dudčaka, koncertmeistare — Elīna Berklāva. Koncertprogrammu papildinās izcils marimbas pavadījums Virdžīnijas Mutlas izpildījumā un šīs mūziķes atskaņotais Jevgeņija Dogas skaņdarbs „Valsis”. Diriģents Gints Ceplenieks šo koncertprogrammu vērtē ļoti atzinīgi — kora, solistu un marimbas izpildījums, kā arī koncerta režija veido vienotu, harmonisku un liriskā intonācijā ieturētu vēstījumu, kas uzrunā ikvienu klausītāju.

 

Esiet laipni aicināti!

 

*Par Rīgas Biznesa skolas kori.

RBS jauktais koris ir uzņēmumu un dažādu līmeņu vadītāju un viņu draugu koris, kurus apvieno dziedāšanas mīlestība un vēlme iegūt jaunus kontaktus un organizatorisko redzējumu gan Latvijā, gan ārpus tās.

RBS koris pastāv jau 4. gadus. Mēs spējam un vēlamies pārstāvēt savu valsti gan kā uzņēmēji, gan kā koris, kas dzied latviešu, angļu, franču, japāņu un citās valodās. To esam apliecinājuši gan koncerttūrē ASV un Kanādā (2009), kur piedalījāmies Kanādas latviešu dziesmu svētkos, uzstājāmies slavenajā Kenedija centrā un tikāmies ar vietējiem uzņēmējiem, lai popularizētu Latviju un dibinātu lietišķus kontaktus, gan arī koncertos tepat Latvijā, dziedot Vācijas vēstniecībai, Zemnieku Saeimai u. c

RBS koris bija viens no iniciatoriem lielkoncertam „Mīlestības dziesmas Latvijai” 2010. gada augustā. Piedaloties RBS korim, korim „Balsis” un citiem Latvijas koriem un solistiem, tika atskaņotas 30 dziesmas, kuras Latvijas iedzīvotajiem visvairāk saistās ar piederību mūsu valstij un mīlestību uz savu zemi.

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv